Коли відзначають міжнародний день митника?

Міжнародний день митника відзначають щороку 26 січня

Офіційні привітання до міжнародного дня митника

Шановні працівники митниці! Дозвольте від щирого серця привітати вас з вашим професійним святом - Міжнародним днем митника! Хочемо побажати спокійної роботи без інцидентів, щасливого життя без невдач. Бажаємо вам невтомної, постійної пильності, обачності, уважності, витримки, сміливості, рішучості та наполегливості на посту. Будьте завжди у всеозброєнні, при повній бадьорості і у відмінному настрої. Шановні митники, нехай рішучий настрій і відповідальне виконання службових обов'язків, піднімає кожного з вас по кар'єрних сходах. Колеги, від вас залежить добробут і спокій держави, нехай кожними з вас пишається наша рідна земля!

_____________________

Дорогі колеги митної служби! Дорогі друзі! У наше професійне свято хочу підкреслити, яке важливе для всіх нас і для кожного зокрема, відчуття надійного дружнього плеча поруч! Я дякую усім вам за підтримку в роботі, за людське тепло, яке отримую від вас! Бажаю всім радості і задоволення від нашої професії, особистого щастя та добробуту! З Міжнародним днем митника!

_____________________

З Міжнародним днем митника! Дорогі наші, вітаю вас з професійним святом! Бажаю залишатися завжди уважними та пильними, сильними духом і в хорошому гуморі. Хай вам щастить у житті. Хай доля вам дарує багато радості, сімейного щастя, тепла і достатку в домі. З професійним святом!

 

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня митника

 

Вітаю з Міжнародним днем митника! Від усієї душі бажаю не втрачати пильності на своєму посту, завжди бути вірним охоронцем закону та порядку на кордоні. Бажаю не знати втоми і зневіри. Бажаю успіхів у роботі і удачі на життєвому шляху.

 

Дивись також: День митної служби України