Головна / Значення імен / Свята в Україні

Назар | Значення імені НАЗАР | Іменини, день Ангела Назара
Що означає ім'я НАЗАР

Назарій - у перекладі з давньоєврейського: присвячений Богу. Російська форма цього імені: Назар. Одного з ним походження назва міста Назарет.

Цим м'яко звучним ім'ям частіше називають хлопчиків на Україні, ніж у Росії. У сім'ї вони народжуються звичайно другими або останніми. Вони спокійні, виконавчі, добре встигають у школі. У дитинстві хворіють на фарингіт.

Схожі як на матір, так і на батька. Вони багато читають і здатні орієнтуватися в незнайомій обстановці. З дівчатами нерішучі; женившись, стають прекрасними чоловіками й батьками.

"Зимові" - дуже ревниві й уперті завдяки останній якості досягають наміченої мети, хоча життя їх не посипане квітами. Приймають все близко до серця. "Літні" - теж ревниві, віддані сім'ї, вони, що називається, міцні хазяї, роблять все грунтовно, обов'язкові.

У них багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Якщо є своя машина, із задоволенням водять її, але ремонтувати не люблять. "Осінні" - дуже конкретні й розважливі, нічого не зроблять, всебічно не обміркувавши. Часто це майстри - "золоті руки".

Підходять для шлюбу:

Віра, Неллі, Белла, Алла, Ілона

Менш підходять:

Катерина, Анжела, Лія, Інна, Стелла, Тетяна.

Іменини, день Ангела Назара:

27 жовтня.

Видатні або відомі люди на ім'я Назарій:

Назарій Яремчук
 
Назар Гончар
 
Назар Савко
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама