Головна / Значення імен / Свята в Україні

Надія | Значення імені НАДІЯ | Іменини, день Ангела Надії
Що означає ім'я НАДІЯ

Ім'я запозичене зі старослов'янської мови.

Надія часто буває єдиною дитиною в родині. Вона дуже рухлива, любить гучні ігри, емоції в неї вирують. Завжди прагне бути в компанії й командувати своїми перевесницями. У більш старшому віці характер здобуває чоловічі риси. Надя тверда у своїх намірах, цілеспрямована, не проявляє зайвої чутливості. Їй властивий розрахунок у діях. Надія здатна на прояв бурхливих почуттів, у неї можуть бути численні романи. Вийшовши заміж, починає вести більш розміряний спосіб життя, стає стриманою й організованою. У відносинах із чоловіком здатна виявити емоційність, але щиросердечні пориви зберігає усередині себе. Наді товариськість і веселість приймають помірний характер.

Намагається займатися конкретною справою й не витрачати впусту час на беззмістовні розмови. У родині займає чільне положення й командує своїм чоловіком, але робить це з тактом і ненастирливо.

Надія більшу частину часу присвячує домашньому господарству. Вона працьовита й все встигає зробити. Дітей учить скромності в поводженні й у побуті. Мати для них беззастережний авторитет.

Підходять для шлюбу:

Олександр, Віталій, Єгор, Костянтин, Юрій.

Менш підходять:

Анатолій, Володимир, Іван, Федір.

Іменини, день Ангела Надії:

30 вересня

Видатні або відомі люди на ім'я Надія:

Надія Плевицька
 
Надія Румянцева
 
Надія Бабкіна
 
Надія Кадишева
 
Надія Грановська
 
Надія Михалкова
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама