Головна / Значення імен / Свята в Україні

Семен | Значення імені СЕМЕН | Іменини, день Ангела Семена
Що означає ім'я СЕМЕН

Ім'я має давньоєврейське походження й означає "почутий Богом у молитві".

Зовні Семен більше схожий на матір, ніж на батька. Він також успадковує й багато рис характеру, властивих матері. Він добрий, м'який і незлобивий.

Семен буде гарним другом, що завжди прийде допомогти у важку хвилину, близько до серця прийме чуже лихо. Серед Семенів багато обдарованих людей, із задатками талановитої особистості. Володіючи силою волі, вони домагаються значних успіхів у житті. Семени серйозно ставляться до вибраної професії. Працьовиті, наполегливі, мають пробивні здатності. Серед Семенів багато лікарів, музикантів, інженерів, адміністраторів.

Семен постійно перебуває у вирі складних справ, але не відмахується й від "дрібничок", не вважає їх невартими своєї персони. Не забуде поздоровити товариша із днем народження й вручити йому хоча б невеликий подарунок. Допоможе в рішенні якої-небудь побутової проблеми або дасть пораду, до кого ще можна звернутися.

У шлюбі Семени - зразкові чоловіки. У дружин не виникає з ними ніяких проблем. Вони господарські, надають допомогу по будинку, займаються покупкою продуктів. Семени краще за своїх дружин орієнтуються в економічному становищі сім'ї. На цьому ґрунті можуть виникати конфлікти, якщо Семенові трапиться вперта й надмірно принципова дружина.

Підходять для шлюбу:

Ангеліна, Антоніна, Валентина, Валерія, Вікторія, Діна, Катерина, Зоя, Клара, Майя, Ніна, Оксана, Ольга, Раїса, Тамара.

Менш підходять:

Олександра, Ганна, Варвара, Вероніка, Ірина, Марина, Світлана.

Іменини, день Ангела Семена:

16 лютого, 26 лютого; 25 березня; 30 квітня; 10 травня; 6 червня; 3 серпня; 14 вересня, 25 вересня

Видатні або відомі люди на ім'я Семен:

Семен Щедрін
 
Семен Венгеров
 
Семен Будьоний
 
Семен Кірсанов
 
Семен Фарада
 
Семен Стругачьов
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама