Головна / Значення імен / Свята в Україні

Павло | Значення імені ПАВЛО | Іменини, день Ангела Павла
Що означає ім'я ПАВЛО

Павло - добра й чуйна дитина. Він з великим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і буде переконувати своїх друзів не переступати рамки дозволеного. З віком у Павла ще більше виявиться здатність до співпереживання, співчуття.

Люди зможуть йому довірити свої таємниці. Павло схильний пофілософствувати й нерідко професію вибирає відповідно своєму спокійному характеру. Колеги по роботі будуть цінувати в Павлові працьовитість, надійність і здатність у будь-який момент прийти на виручку товаришеві. Виконує свою роботу так, що ні підганяти, ні змушувати його не треба. Павло завжди скористається з можливості заробити додаткові гроші, але тільки якщо це не зажадає від нього порушення розміряного укладу життя. У характері Павла немає нічого занадто яскравого й видатного, і відносини з жінкою в нього, як правило, рівні й теплі.

Він не здатний на жагучі й бурхливі почуття. Надає допомогу дружині по будинку, велику увагу приділяє вихованню дітей. Воліє приймати гостей у себе, ніж ходити самому в гості. П'є Павло в міру, за столом не проявляє сильних емоцій.

Підходять для шлюбу:

Віра, Діна, Катерина, Єлизавета, Зінаїда, Майя, Серафима, Софія, Ельвіра.

Менш підходять:

Ангеліна, Дар'я, Наталя, Ніна, Тетяна, Юлія.

Іменини, день Ангела Павла:

28 січня; 1 березня, 23 березня; 12 липня, 29 липня; 30 серпня; 23 вересня; 19 листопада; 20 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Павло:

Павло Кісельов
 
Павло Третьяков
 
Павло Скоропадський
 
Павло Бажов
 
Павло Тичина
 
Павло Загребельний
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама