Головна / Значення імен / Свята в Україні

Петро | Значення імені ПЕТРО | Іменини, день Ангела Петра
Що означає ім'я ПЕТРО

Ім'я походить від давньогрецького слова "Петра", що означає "стрімчак, кам'яна брила".

Петро - допитливий хлопчик. З раннього віку він починає мучити батьків питаннями. Його цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як улаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина в музичну школу.

Петро вчиться легко й не доставляє турбот учителям. Замолоду часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків. Петро по закінченні школи прагне продовжити утворення. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петра є схильність до аналізу й систематизації, тому він може стати слідчим, математиком, інженером.

У виборі дружини не квапиться, довго перевіряє чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини - це бути вірною, інші якості для Петра не настільки важливі. У ревнощах може бути нестриманим.

Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра треба зважати на вплив свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається час від часу. П'є небагато й рідко, в основному по святах.

Підходять для шлюбу:

Ангеліна, Варвара, Віра, Вероніка, Діана, Євгенія, Катерина, Лариса, Людмила, Наталя, Світлана.

Менш підходять:

Валерія, Діна, Олена, Зінаїда, Марина, Оксана, Тетяна.

Іменини, день Ангела Петра:

3 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня; 12 лютого, 14 лютого; 6 квітня; 16 травня, 31 травня; 25 червня; 8 липня, 12 липня, 13 липня; 6 вересня, 23 вересня; 5 жовтня, 18 жовтня, 22 жовтня; 5 грудня, 8 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Петро:

Петро Сагайдачний
 
Петро Могила
 
Петро Дорошенко
 
Петро І
 
Петро Чайковський
 
Петро Капіца
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама