Головна / Значення імен / Свята в Україні

Єлизавета; Значення імені ЄЛИЗАВЕТА; Іменини, день Ангела Єлизавети
Що означає ім'я Єлизавета

Ім'я має давньоєврейське походження, означає "Божа клятва, обітниця Богу (почитаюча Бога).

Єлизавета - пустотлива й непосидюча дитина, не може спокійно всидіти навіть однієї хвилини. Вона всюди хоче встигнути, усе довідатися. Однокласники люблять її за веселий характер, вірну дружбу. Прагне відвідувати всі гуртки рукоділля, які тільки можливі, зуміє зшити плаття для своєї улюбленої ляльки. Намагається створити про себе враження краще, ніж вона є насправді.

Їй здається, що люди ставляться до неї гірше, ніж вона того заслуговує, тому, намагаючись самоствердитися, робить іноді екстравагантні вчинки. Себелюбна, імпульсивна. У жіночому товаристві намагається стати лідером, але із друзями й близькими м'яка й чуйна.

Єлизавета, як правило, приваблива. У неї гарна інтуїція, вона здатна швидко зрозуміти психологію людини й знайти потрібну форму спілкування з нею. У родині вона найбільше прагне до миру й спокою. Спокійно переносить візити численних друзів і родичів, дружить із сусідами. Уміло займається домашнім господарством.

Завжди готова задовольнити будь-який кулінарний каприз свого чоловіка. Любить в'язати. Своїй роботі надає другорядного значення, на першому місці в неї родина й будинок. У перші роки сімейного життя відносини із чоловіком можуть бути трохи напруженими, але згодом всі труднощі зникають.

Підходять для шлюбу:Олександр, Іван, Михайло, Едуард

Менш підходять: Валентин, Микола, Олег, Станіслав

Іменини, день Ангела Єлизавети:18 вересня, 4 листопада

Видатні або відомі люди на ім'я Єлизавета:

Єлизавета Валуа
 
Єлизавета Петровна
 
Єлизавета Воронцова
 
Єлизавета Федорівна
 
Єлизавета ІІ
 
Єлизавета Боярська
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама