Головна / Значення імен / Свята в Україні

Віталій. Значення імені ВІТАЛІЙ | Іменини, день Ангела Віталія
Що означає ім'я ВІТАЛІЙ

Ім'я походить від латинського слова "віталис", що означає "життєвий".

Маленький Віталій - типовий "мамій". Він ласкавий і слухняний хлопчик, завжди намагається бути ближче до матері. Якщо він молодший у сім'ї, то з побоюванням ставиться до старших братів і сестер. У товаристві молодших за віком упевнено візьме на себе роль турботливого й доброго заступника. Віталій старанний, уміє освоїтися в незнайомій ситуації. Він розумний, цілеспрямований, певною мірою впертий.

Віталій цікавиться музикою, шахами, до азартних ігор байдужий, але може скласти компанію для гри в карти. Може завести породистого собаку й брати участь на виставках. Серед захоплень може бути й автомобіль, якому буде присвячувати дуже багато часу. Із задоволенням буде сам займатися ремонтом машини. У Віталії переважає схильність до технічної діяльності й точних наук. Він буде гарним інженером, конструктором, учителем математики або фізики. Превстигне й у бізнесі.

У жінці Віталій у першу чергу дуже хоче знайти заміну своєї матері. Вона повинна стати йому вірним другом. На другий план відступають любовні почуття й жагучі переживання. На людях не демонструє ніяких ознак подружнього розташування до дружини, але вірний у шлюбі й дорожить любов'ю дружини.

Підходять для шлюбу:Катерина, Зінаїда, Антоніна, Клара, Лідія, Ніка, Марія, Надія, Поліна, Тамара.

Менш підходять:Зоя, Настасія, Вероніка, Вікторія, Майя, Маргарита

Іменини, день Ангела Віталія:5 травня, 11 травня

Видатні або відомі люди на ім'я Віталій:

Віталій Антонов
 
Віталій Захарченко
 
Віталій Портников
 
Віталій Кличко
 
Віталій Гогунський
 
Віталій Козловський
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама