Головна / Значення імен / Свята в Україні

Микита | Значення імені МИКИТА | Іменини, день Ангела Микити
Що означає ім'я МИКИТА

Давньогрецького походження: переможець.

Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, ідуть до неї прямим шляхом. Не люблять, щоб ними командували, вони наполегливі, уперті й одночасно, чутливі й уразливі. Зовні схожі на матір, характер же в них батьківський.

Сімейне життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розводитися. Дуже віддані сини. У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, щоправда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичності, не бажає ні до кого пристосовуватися й не терпить нічиєї переваги.

"Зимові" - складні в спілкуванні, сперечальники. Працьовиті, свої плани продумують до дріб'язків. Не терплять довгих розмов по телефону. "Літнім" не дуже щастить в шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають у будинку собаку. Люблять їздити у відрядження й водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Турботливі сини.

Підходять для шлюбу:

Ада, Вероніка, Зінаїда, Алла, Ірина, Наталя, Лідія, Світлана, Поліна, Тетяна, Елеонора,

Менш підходять:

Агнеса, Ганна, Віра, Альбіна, Галина, Глафіра, Майя, Катерина, Марта, Тамара.

Ім'я пасує людям, що народилися під знаком Зодіаку на межі між Дівою й Терезами, Тельцю, Близнюкам. Не підходить воно Скорпіонам, Стрільцям, Овнам і Левам.

Іменини, день Ангела Микити:

13 лютого; 2 квітня, 16 квітня; 3 травня, 17 травня, 27 травня; 5 червня, 6 червня, 10 червня; 6 липня; 22 вересня, 28 вересня; 26 жовтня.

Видатні або відомі люди на ім'я Микита:

Микита Трубецькой
 
Микита Хрущов
 
Микита Богословський
 
Микита Моїсеєв
 
Микита Михалков
 
Микита Джигурда
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама