Головна / Значення імен / Свята в Україні

Юрій | Значення імені ЮРІЙ | Іменини, день Ангела Юрія
Що означає ім'я ЮРІЙ

Це ім'я являє собою слов'янську форму імені Георгій, що означає "хлібороб".

Юрій - це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі чоловік. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають по небу. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомного собаку й доглядати за ним, Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму. Жести, манера говорити відрізняються в Юрія деякою артистичністю. У школі й інституті вчиться добре, посидющий і наполегливий у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатуром, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі й шумні компанії воліє уникати.

Юрій не піклується про те, щоб звернути на себе увагу жінок. Вони самі звертають на нього увагу. Його природна артистичність відразу ж викликає в жінок розташування до нього. Юрій займає дещо пасивну позицію, і жінці доводиться брати ініціативу у свої руки.

У сімейному житті акуратний. Піклується про дітей, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна вміти підтримувати рівні відносини зі свекрухою.

Підходять для шлюбу:

Ангеліна, Антоніна, Галина, Дар'я, Зінаїда, Лариса, Лідія, Любов, Наталя, Ольга, Поліна, Раїса, Світлана, Софія, Тамара.

Менш підходять:

Алла, Вероніка, Єлизавета, Зоя, Тетяна.

Іменини, день Ангела Юрія:

17 лютого, 6 травня

Видатні або відомі люди на ім'я Юрій:

Юрій Нікулін
 
Юрій Цвєтков
 
Юрій Ізраель
 
Юрій Гагарін
 
Юрій Шевчук
 
Юрій Шатунов
 

Розкажіть друзям:

comments powered by HyperComments
Пошук по сайту


Реклама