Коли відзначають всесвітній день травматолога?

Всесвітній день травматолога відзначають щороку 20 травня

Офіційні привітання до всесвітнього дня травматолога

Шановні травматологи! Вітаємо вас з Всесвітнім днем травматолога. Бажаю будь-якого пацієнта, яка б у нього не була травма, ставити на ноги. Бажаю, щоб в особистому житті взагалі не було травм — ні тілесних, ні душевних. Нехай робота виключає труднощі і помилки, нехай кожен день зміцнює здоров'я, віру в себе і прагнення до успіху. Бажаю стійкості, мудрості та достатку.

_____________________

В усьому світі сьогодні святкують своє професійне свято лікарі - травматологи! Будьте сильними та уважними, точними та швидкими у своїй професійній діяльності. Нехай ваше серце завжди буде добрим та чуйним. Від пацієнтів бажаємо отримувати тільки приємні слова подяки! Дорогі травматологи, бажаємо поваги у колективі та від начальства. Нехай у вашому домі завжди буде щастя та життя дарує здоров'я на довгі роки.

_____________________

Бути травматологом - це справжнє покликання та високий професіоналізм. Це чуття в руках та чіткість рухів. Ваша праця гідна найвищої похвали! Ви хвацько вправляєте вивихи та накладаєте гіпс, заспокоюєте, підтримуєте людину, яка потрапила в біду. Бажаємо вам, дорогі доктори, щоб всі негаразди та аварії обходили вас стороною! Нехай менше буде важких пацієнтів  та складних випадків, а більше радості та щасливих моментів у житті!

Неофіційні та особисті привітання до всесвітнього дня травматолога

Неофіційні та особисті привітання до Сьогодні-Всесвітній день травматолога і я хочу, щоб ти отримав те, що заслуговуєш, про що мрієш. Hе біжи за посадами та достатком, а вдосконалюйся у своїй роботі. Допомагай людям, лікуй їх так, немов себе! Ти найкращий травматолог і я бажаю, щоб ти був успішним не лише у професійній сфері, а й  в особистому житті, у захопленнях та приватних інтересах. Нехай задумане здійсниться

_____________________

З Днем травматолога, дорогий доктор! Ти представник давньої галузі медицини, справжньої медичної допомоги. Я поважаю твою роботу, бо ти справді допомагаєш, по справжньому, а не просто знімаєш біль. Ти можеш зробити боляче, але тільки для того, щоб виправити ситуацію і вилікувати хворого. Завжди з повагою відношусь до справжніх професіоналів, тому для тебе, дорогий лікар -травматолог сьогодні найкращі побажання та гучні привітання з професійним святом! Я бажаю тобі завжди добрих відгуків, вдячних пацієнтів.  Миру тобі та усій твоїй родині.