Коли відзначають день медсестри?

Всесвітній день медичних сестер відзначається щороку 12 травня Свято встановлено у 1971 році Міжнародною радою медсестер в день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910) яка відзначилась протягом Кримської війни, доглядаючи за пораненими вояками.

Офіційні привітання до дня медсестри?

Від щирого серця вітаємо вас, дорогі медсестри, з Всесвітнім днем медичних сестер! Ви докладаєте максимум зусиль, щоб пацієнт позбувся страждань, щоб повернути хороше самопочуття та бадьорість хворому. Ваша професія це, насамперед, самовідданість та бажання допомогти. Ваше, часто строге слово чи слова підтримки, допомагають бути сильнішим, зцілюватись не лише фізично, але допомагають у нелегкі хвилини в житті. Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, терпіння та успіхів у вашій благородній праці, матеріального добробуту та вдячних пацієнтів.

_____________________

Шановні медичні сестрички, вітаємо вас з професійним святом!

Всесвітнім днем медичної сестри ! Хочемо побажати, перш за все, відмінного здоров'я та достатку, Бажаємо тільки найкращого в особистому житті. Хай ваша доброта, чуйність та турбота повертається до вас сторицею. Хай життя радує вас приємними моментами, щирими емоціями та посмішками людей, яким ви допомагаєте у лікуванні. Бажаємо вам найкращих подарунків від долі.

_____________________

Працівники медсестри, ви дуже турботливі, наймиліші та найсміливіші!

Сьогодні ваше професійне свято і ми вас вітаємо з Всесвітнім днем медичної сестри! Бажаємо вам вдячних пацієнтів, позитиву у роботі, земного щастя та міцного здоров'я. Завжди залишайтесь такими ж прекрасними та чарівними. Спасибі за вашу доброту і чуйність, допомогу та постійне піклування!

Неофіційні та особисті привітання до дня бармена

Ти легкою та впевненою ходою підходиш до хворого, робиш укол і справді, зовсім не боляче. Страх відступає. Вітаю тебе З Днем медсестри, ти справжня прикраса цієї благородної професії! Будь завжди приємна, усміхнена та неповторна в своїй чарівності! Хай твої очі завжди випромінюють тепло та любов!

_____________________

Медсестра, ти уважно стежиш за чистотою, режимом та дотриманням рекомендацій та настанов лікаря. Ти слідкуєш за режимом та рецептом, робиш усе згідно протоколу. На твоїй зміні все чітко та професійно. Сьогодні твій день. Вітаю з Всесвітнім днем медичної сестри! Як добре, що ти є на світі. Ти турботлива жінка, яка готова допомогти кожному не тільки одужувати фізично, але і не піддаватись відчаю! Сьогодні бажаю тобі довгих років життя в здоров'ї радості та любові!

_____________________

Вітаю з професійним святом! Бажаю ангельського спокою, бадьорості духу та безмежного терпіння. Бажаю запросто вирішувати життєві труднощі та вміло виконувати усі процедурами на робочому місці. Будь кращою у своїй справі. Зумій допомогти усім пацієнтам. Щастя, любові, достатку в житті.