Коли відзначають всесвітній день математика?

Всесвітній день математика відзначається щороку 1 квітня

Офіційні привітання до всесвітнього дня математика

Чудових вчителів, викладачів, великих математиків, вітаємо з професійним святом - Всесвітнім днем математика. Побажати хочемо, щоб у вас завжди мінус на мінус давав в житті плюс,. Щоб щастя з кожним днем примножувалося, а радість ділилася з рідними. Щоб достаток завжди додавалося, а кількість помилок та невдач у житті, нехай дорівнює нулю.

_____________________

Майстри множення та ділення, додавання та віднімання, вираховування коренів чисел, зведення до степеня, обчислення всяких інтегралів вітаємо з днем математика. Бажаємо бути кращим з найкращих, відомим математиком, здійснювати особисті відкриття в галузі і домагатися неймовірних висот. Бажаємо проявляти всі свої здібності і таланти, вірити в своє везіння та наповнювати серце любов'ю.

Неофіційні та особисті привітання до всесвітнього дня математика

Вітаю з святом працівників чисел, з професійним Днем математика. Нехай чіткий та передбачуваний світ алгебри, геометрії та можливих рівнянь не відгороджує від тебе всі барви та грані загадкового та різнобарвного прояву реальності. Бажаю успіхів у роботі, щастя в особистому житті. Розумних учнів та старанних студентів.

_____________________


Вітаю хорошу людину, прекрасного педагога та хорошого сім'янина з професійним святом! Твої думки чіткі, мислення логічне і точне, але разом з тим завжди будь в хорошому настрої, відкритим для друзів, залишай в своїй душі місце для мрій та загадкових подій.

_____________________


З днем математика, повелитель цифр, чисел та математичних розрахунків. Бажаю, щоб в житті все було досить просто, приблизно, як два помножити на два, бажаю завжди примножувати позитивні емоції, удачу, натхнення, любов і достаток. Бажаю віднімати з себе негатив, хвилини смутку, розчарування, сумніви. Успіхів в математичних просторах і оптимізму в житті.