Коли відзначають всесвітній день історика?

Всесвітній день історика відзначають щороку 28 березня

Офіційні привітання до всесвітнього дня історика

Шановні працівники історичних галузей науки, дорогі історики. Сьогодні відзначаємо Всесвітній день історика. Хочемо привітати вас з святом пам'яті, пам'яток, серйозної розумової роботи для відновлення подій минулого та прогнозування наслідків у майбутньому. Хочемо побажати вам ясного розуму,  гнучкості сприйняття та розуміння. Хорошої атмосфери у колективі, вміння дивитись на речі та події все з нових та цікавих ракурсів, глибоких знань з обраних напрямків. Живіть, творіть, пишіть, насолоджуйтесь життям і будьте щасливими!

_____________________

Шановні історики. Можливо хтось вважає, що історія - це суха хронологія минулих подій. Але ви знаєте, що це поверхнева думка і дивуєте світ новими працями та публікаціями. Ви місяцями можете досліджувати розкопки нових цікавих та давно забутих місць, щоб вразити нас життям та побутом далеких наших предків. Ви перечитуєте масу томів своїх попередників, щоб перевірити достовірність офіційних висновків. Кожен з вас це цілий світ знань та розумінь історичних даних та їх впливу на сьогоднішнє і майбутнє життя. Бажаємо і надалі залишатись такими допитливими дріб'язковими до кожного факту та його впливу на весь ланцюжок подій. Будьте щасливими на своїй дорозі життя, будьте здоровими, досягайте всіх поставлених цілей у житті!

Неофіційні та особисті привітання до всесвітнього дня історика

Вітаю з Всесвітнім днем історика. Хай твоє минуле складається з історично важливих моментів та веселих спогадів, Хай твоє сьогодення радує цінними знахідками та щасливими посмішками. Хай майбутнє готує для тебе масу цікавих та неординарних подій. Хай в житті буде багато захопливих історій. Хай історія світу і людства завжди наповнює тебе натхненням, силами і впевненістю для звершення нових та грандіозних подвигів.

_____________________

Ти багатогранна людина та хороший історик, вітаю з прийдешнім професійним святом! Бажаю відмінної пам'яті на всі історичні події, гідної інформації від цікавих достовірних джерел, глибоких аналітичних знань. професійного розвитку, академічних досягнень, відмінних результатів праці та насичення допитливого розуму! Особистого щастя, невичерпного здоров'я Вам, достатку в домі!

_____________________

Чудового знавця становлення і розвитку світу та багатьох країн, прекрасного історика, вітаю з Міжнародним днем історика. Бажаю, щоб життя дарувало безліч можливостей і блискучих перспектив. Бажаю, щоб твоя діяльність приносила радість і задоволення. Бажаю, щоб твоя історія не стояла на місці і відкривала все нові кордони. Бажаю, щоб в житті примножувались щастя, достаток і удача.