Коли відзначають міжнародний день секретаря?

Міжнародний день секретаря відзначають щороку 21 квітня

Офіційні привітання до міжнародного дня секретаря

Зайди, зроби каву, знайди документ, віднеси матеріал, дізнайся розклад, відповідай на дзвінки, домовся про зустріч, відміни прийом, постав до відома, так проходить ваш робочий день. Ви, дорогі наші секретарі, виконуєте безліч завдань та маєте багато обов'язків, а ще є невідкладні справи та несподіванки. Ви у вирі  бурхливих подій, ще й завжди виглядаєте приголомшливо. Ви своїми знаннями та уміннями робите комфортним та організованим життя в колективі. Ми щиро вдячні вам за ваш труд, нехай же вам на все вистачає сил, терпіння і часу. Бажаємо, щоб особисте життя було таким же активним і бурхливим, як робочі будні.

_____________________

Прийміть від мас привітання в Міжнародний день секретаря! Від чистого серця хочемо побажати вам успіхів та щастя, краси та процвітання! Вмійте, шановні секретарі та секретарки, домагатися своїх цілей, старанно виконуйте свої обов'язки,  будьте професіоналами своєї справи. Бажаємо успіхів та швидкого кар'єрного росту.

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня секретаря

Вітаємо тебе, наш дорогий секретар, з професійним святом! Стоси паперів, справи, дзвінки, кореспонденція, прийоми — такі твої будні. Бажаю тобі в цьому впорядкованому хаосі, залишатись спокійним, з чарівною посмішкою та завжди з точністю виконувати всі заплановані чи термінові завдання. Нехай робота буде завжди цікавою, колектив дружнім, начальник — щедрим.

_____________________

З великим ентузіазмом, з гарним настроєм, без зайвої метушні, ти вміло ведеш всі справи, відповідаєш на безліч дзвінків. Ти розумний та ерудований, а тому цінний працівник. Без тебе не буде злагодженої роботи та якісної комунікації у колективі! Ти знаєш усі новини та настрої у колективі. Сьогодні, в Міжнародний день секретаря, прийми мої щирі вітання та найкращі побажання! З гумором відносись до стереотипів щодо професії та будь успішним у житті!

_____________________

Вітаю з професійним святом, дорога подруго! Ти в нашому офісі головна! Без тебе не потрапиш до начальника, не дізнаєшся про останні новини, ти стежиш щодня за мільйоном поточних справ, про все пам'ятаєш, скрізь встигаєш і  виглядаєш неперевершено. Здоров'я тобі, багатства, успіху, та усіх земних благ!