Коли відзначають Міжнародний день миротворців?

Міжнародний день миротворців відзначається щороку 29 травня в день початку першої миротворчої операції ООН в Палестині у 1948 році.

Офіційні привітання до міжнародного дня миротворців

Вітаємо вас з  Міжнародним днем миротворців!

Ваша професія асоціюється з мирним небом у зонах конфлікту на нашій неспокійній планеті. Ви захисники стабільності та спокою. Ваша професійність, шановні миротворці, та самовідданість допомагає вирішити складні стосунки в гарячих точках мирним шляхом. Бажаємо повернутись живими, здоровими та з миром, незважаючи на труднощі. Хай всі важкі ситуації та образи забудуться, хай в пам'яті залишиться тільки світле, добре та хороше. Нехай прийде мир та затишок у всі куточки нашої чарівної планети! Хай кожен її житель відчуває себе в повній та абсолютній безпеці!

_____________________

Дорогі миротворці!

Ви посли світла, тисячі людей вклоняються вам за порятунок. Ви миротворці, які знають справжню ціну спокою  та життя без збройних конфліктів. Ваша професія допомагає уникнути війнам чи максимально зменшити втрати в неспокійних частинах планети. Вітаємо вас з професійним святом і бажаємо, щоб вас оточували надійні люди, щоб якнайбільше часу ви проводили вдома, в колі сім'ї.

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня миротворців

Миротворець — це звучить гордо!

Бажаю мирного неба, швидкого та позитивного вирішення конфлікту. Бажаю вірних друзів та надійних товаришів по службі. Бажаю професійних та порядних командирів. Будь здоровим, спортивним, витривалим. Будь сміливим, але обережним. Будь уважним та точним. Будь щасливим у особистому житті. Бережи себе, бережи мир на нашій планеті!

_____________________

Як би не не було гаряче в різних країнах планети, я впевнена, що твоя професійність врятує світ, врятує людей, міста чи селища. Дорогий миротворцю, вітаю з професійним святом. Бажаю просування по службовій кар'єрі. Бажаю заслужених винагород за професійну працю. Будь щасливим та здоровим. Нехай твій професіоналізм буде достойно оцінений керівництвом та врятованими людьми

_____________________

Міжнародний  день миротворця-це професійне свято благородної людини. Вітаю з щасливим поверненням на рідну землю. Бажаю тобі досягати поставлених цілей та завдань. Нехай витримка буде сталевою, рука міцною, око — точним, товариші — надійними. Щасти тобі в усьому