Коли відзначають міжнародний день блогера?

Міжнародний день блогера відзначають щороку 14 червня

Офіційні привітання до міжнародного дня блогера

Сьогодні ми святкуємо Міжнародний день блогера. У світі високих технологій найбільш популярною є віртуальна сфера. Все спілкування, бізнес, навчання, перегляд відео та новин перейшли в площину інтернету. Бажаємо сьогоднішнім блогерам мудрості та розвитку, матеріального достатку. На ваші сторінки підписані різні люди, які спостерігають за вами, сміються з вами чи сумують, чомусь навчаються у вас, навіть копіюють. Дорогі блогери, бажаємо вам розвитку у  обраній темі особистого блогу, бажаємо збільшення числа підписників, багато вподобань та хороших коментарів. А також бажаємо частіше виходити з віртуального світу та жити реальним життям. Бажаємо успіхів в особистому житті  та міцного здоров'я.

_____________________

Сфера інтернет уже багато років визначає та охоплює усі напрямки нашого життя. Це вже альтернативна реальність, у якій люди проживають справжнє життя. Тут заробляють гроші, стають популярними чи просто спілкуються за інтересами. Сфера блогерства сьогодні є абсолютним лідером у віртуальній реальності. Відходять у минуле форуми, навіть сторінки в соціальних сітках поступаються популярним блогерам. Відомі світові лідери, політики, популярні актори, артисти, футболісти їх прихильники чи противники ведуть власні блоги. Шановні наші блогири, ділячись думкою та особистими переживаннями з невеликою чи багатомільйонною аудиторією, бажаємо вам творчого підходу, цікавих тем, підтримки та захвату від прихильників. Ми вітаємо вас з Міжнародним днем блогера.

_____________________

Саме тут стираються міжнаціональні та географічні кордони, ведуться обговорення гострих чи актуальних питань, розвивається та просувається бізнес чи здійснюється політичний вплив. Вже не дивно, що громадська думка, що формується, серед іншого, обговореннями в блогах, давно стала потужним важелем для політичних і соціальних змін у всьому світі. Тож шановні блогери, сьогодні, в День блогера, хочемо привітати вас з професійним святом та побажати вам бути актуальними, потрібними, але разом з тим підтримувати мораль, добрі справи та залишатись хорошими людьми. Нехай вам завжди щастить, гаманці будуть повними, ідеї — неповторними. Шаленої популярності та мільйони нових підписників.

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня блогера

Дорогий друже! У тебе сьогодні свято-Міжнародний день блогера! Ти вкладаєш багато сил та натхнення, регулярно працюючи та розвиваючи свій ресурс.  Бажаю, щоб твій проект приносив бажану віддачу. Хай завжди буде бажання займатись улюбленою справою. Хай твій блог приносить тобі і моральне, і матеріальне задоволення!

_____________________

Блогер, спасибі тобі, що вранці, вдень чи пізно ввечері ти є в ефірі. Дякую, що радуєш мене новими історіями, розслідуваннями чи цікавими рецептами та порадами. Я радуюсь, що ознайомлена з новою інформацією, новим досвідом, що бачу життя інших країн чи події маленьких хуторів. Зі святом тебе вітаю! Бажаю в День блогера, щоб твій ресурс процвітав. Бажаю щастя в особистому житті. Бажаю успіху, визнання та достатку!

_____________________

У Міжнародний день блогера вітаю тебе зі святом!Це дійсно важлива та нелегка робота. Ти даєш людям можливість побачити твою реальність, твої захоплення саме з такої унікальної точки зору. Нехай твій блог буде популярним, цікавим, неординарним. Нехай читачі будуть відданими шанувальниками твого таланту та із нетерпінням чекають нових записів! Нехай число передплатників постійно зростає, а твої пости викликають бурю позитивних емоцій! Нехай люди по той бік екрану бачать в тобі рідну душу, хорошого партнера чи вчителя!