Коли відзначають день бармена?

Міжнародний день бармена відзначають щороку 6 лютого.

Офіційні привітання до дня бармена

Дорогий друже!

Сьогодні на календарі твоє свято - Міжнародний день бармена! Щиро вітаю тебе, брате! Ти завжди на висоті за барною стійкою, красивий на вигляд, уважний до відвідувачів, віртуозно чаклуєш над замовленими напоями. Друже бармен, ти і хороший психолог, і людина-свято. Ти, як ніхто інший, вмієш уважно слухати, весело пожартувати, піднімати настрій чи підтримувати відвідувачів. Твої чарівні коктейлі - це витвір мистецтва, а смачне вино, якісний коньяк, хороше віскі чи неперевершене шампанське з блискучого-скрипучого фужера - окреме задоволення для душі і тіла. Спасибі кожному бармену за професійну роботу. Дорогі бармени - ви справжні професіонали сильні і талановиті люди. Успіхів вам, вдячних, щедрих та цікавих відвідувачів, особистого щастя, безмежного здоров'я, сили духу та витривалості.

Щиро вітаємо з міжнародним днем бармена!

_____________________

Вітаємо з Міжнародним днем бармена!

Спасибі вам за кращі напої, за віртуозну роботу, за незворушність, за чудову техніку і за талант бути барменом. Розвивайте та удосконалюйте свої вміння, радуйте нас новими майстер класами, знаходьте нові чудові поєднання і смаки. Експериментуйте, пробуйте нові послідовності і наповнювачі, частіше посміхайтеся і радійте позитивним емоціям від своїх шедеврів. Успіхів вам, бармени, великих досягнень і любові! З привітанням, висловлюємо вам повагу та захоплення. Бажаємо гарного настрою, бадьорості, веселощів, терпіння та максимального задоволення від роботи.

_____________________

Шановні бармени! Вітаємо вас з професійним святом!

Без вас не можливо уявити жоден бенкет, жодну вечірку чи світський захід. Від вас залежить дружня та гостинна атмосфера для відвідувачів. Від вашого вміння також залежить наше самопочуття на ранок після свята. Ви завжди в курсі новітніх тенденцій, вражаєте новими варіантами напоїв, ви винахідливі та креативні, володієте відмінним смаком, пам'ятаєте звички та вподобаннями постійних клієнтів. Ви направду є професіоналами своєї справи! Бажаємо вам подальших успіхів, здоров'я, матеріального достатку, всього найкращого в житті.

Неофіційні та особисті привітання до дня бармена

У цей чудовий день хочу побажати здоров'я та витримки. Бажаю творчої реалізації, спритності та міцності рук, креативної уяви та віртуозності в приготуванні коктейлів. Бажаю постійних клієнтів і великих замовлень. Нехай кожна зміна стає новою, чарівною пригодою для всіх відвідувачів. З Днем бармена!

_____________________

Вітаю тебе - тонкого психолога та лікаря для душі, дотепного, жартівливого товариша чи мовчазного учасника багатьох монологів. Ти і скромний вишуканий силует, і людина свято та радість. Спасибі тобі, бармен, за твоє терпіння, за смачні “коктейльні вміння”. Твій дар та мистецтво слухати тебе роблять одним з кращих друзів.

_____________________

Віртуоз та зірка бару! Ти змішуєш напої так, що хочеться їх пити та насолоджуватись прекрасними вечорами! Нехай завдяки твоїй професійності, слава закладу постійно зростає. Нехай у тебе в робочу зміну буде багато постійних відвідувачів! А сьогодні, в День бармена, відстав кришталеві келихи і прийми мої привітання та побажання жити красиво, з любов'ю, з задоволенням!