Коли відзначають міжнародний день акушерства?

Міжнародний день акушерства відзначають щороку 5 травня

Офіційні привітання до міжнародного дня акушерства

У цей Міжнародний день акушерства, вітаємо людей дуже чудової та надзвичайно важливої професії. Людей, в чиї професійні, теплі, турботливі та надійні руки потрапляють усі новонароджені малюки. Бажаємо, вам дорогі акушери та акушерки, щоб Ваше життя було сповнене такою ж величезною радістю, якою наповняються серця матусь, що народжують завдяки вашій допомозі. Нехай щастям наповнився ваш світ, так само як він наповнюється великою благодаттю від крику, новонародженої дитини. Хай ваше серце буде міцним здоровим та “великим”, щоб ви змогли займатися своєю чудовою професією ще багато, багато років!

_____________________

Шановні акушерки, у вас важливе призначення в цьому світі,  унікальне та найкраще покликання. Ви торкаєтеся до надзвичайного - таїнства народження. Завдяки вашим умілим та добрим рукам, жінки стають мамами, на світ з'являються малюки — нові маленькі жителі. Сьогодні чудове свято, ваше свято -Міжнародний день акушерства. Ми вдячні Вам за те, що кожен день ви дбайливо тримаєте на руки нове життя! Хай ваша робота буде завжди в радість, а життя наповниться щастям і достатком.

_____________________

Вітаємо помічників Творця на землі, Зі святом - Днем акушерів! Акушерка - це ангел у білому халаті, який допомагає з'явитися в світ крихітним янголяткам та вперше бере їх на руки. Хай у вашому житі все складається легко та невимушено, будьте здорові та живіть багато, ми щиро вдячні вам за таку нелегку, відповідальну та благородну роботу!

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня акушерства

Хочу побажати, щоб від народженням кожного малюка, тобі додавався плюс у карму. Бажаю, щоб твоє життя наповнювалася ще однією щасливою хвилиною, яка буде зігрівати твоє серце та додавати здоров'я! Нехай Ангел охоронець оберігає тебе від невдач! Твоя праця важлива, а світ у надійних твоїх руках. Вітаю!

_____________________

 Офіційно ти-помічник лікаря — так називають акушерок в пологових будинках. Твоя праця - не замінна. Саме твої впевнені рухи, сильні та лагідні руки допомагають малюкам з'являтися на світ. Ти допомагаєш перед, під час та після пологів. Рідна наша, Ми вдячні Тобі за щедре, любляче серце, за твої дивовижні руки, за твою світлу душу. Земний тобі уклін.

_____________________

Дорога акушер! Від щирого серця вітаю тебе з Міжнародним днем акушерства! Твоє призначення -охорона здоров'я матері та дитини, і ти прикладаєш чимало зусиль для надання допомоги вагітним, породіллям та мамам з немовлятами. Дякую за  допомогу у народжені  малюків. Ти - важливий помічник молодої мами. Бажаю Тобі міцного здоров'я, успіхів у твоїй благородній праці. Бажаю особистого та сімейного щастя, всього самого доброго та світлого!