Коли відзначають день журналіста?

День журналіста відзначається щороку 6 червня - це день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів у 1994 році.

Офіційні привітання до дня журналіста

Журналіст — цікава, але інколи небезпечна професія. Вітаємо усіх людей, що причетні до цієї сфери з Днем журналістів! Бажаємо вам бути професіоналами. Бажаємо об'єктивно та незаангажовано висвітлювати події та факти. Від вашого репортажу, розслідування, новин може залежати доля країни чи настрій людей. Ви можете допомагати виявити злочинців чи по новому дослідити історичні факти, життя сьогодення. Але ви можете також і  маніпулювати думкою різних верств населення, працюючи на замовлення певних діячів. Бажаємо вам впертості та натхнення, будьте чесними, насамперед перед собою. Бажаємо цікавих статей та репортажів. Бажаємо любові та патріотизму до України, кожного мешканця нашої держави. Нехай ні політика, ні релігія, ні Уряд, ні інші фактори сучасного життя не зможуть знівелювати загальних принципів моралі та моральності у вашій роботі.

_____________________

Журналіст - це надзвичайно важлива, цікава та не проста професія. Вона вимагає не лише глибоких знань та ерудиції, а й особливого таланту та розумового складу. У ваше професійне свято, дорогі журналісти, я бажаю вам завжди вміти відрізнити правду від наклепу, напівправди, істину від брехні, а важливе від другорядного. Бажаємо серйозних успіхів, перспектив у роботі. Бажаємо щасливого життя!

_____________________

У День журналістів, ми хочемо привітати вас, шановні журналісти різних напрямків та стилів!  Ви розкриваєте людям правду та не даєте заплутатися в шаленому вирі подій! Умійте розгледіти істину хоч за горизонтом, хоч прямо перед очима. Несіть у світ промені світла та правди, якою б вона не була. Працюйте з захопленням, але вмійте і відпочивати, радійте життю у всіх його проявах!

Неофіційні та особисті привітання до дня журналіста

Чудового та неповторного журналіста вітаю з Днем усіх журналістів!

Бажаю масу цікавих ідей та статей, унікальних тем та достовірної інсайдерської інформації. Бажаю бадьорості духу та позитивних пригод. Нехай подорожі будуть захопливі, успіх блискучим, репортажі ексклюзивними. Бажаю особистого щастя та високого достатку.

_____________________

День журналіста - твоє професійне свято. У цей чарівний день хочу побажати тобі більше цікавих, захопливих подій, цікавих статей. А головне — удачі та багато щасливих випадків, адже без них в твоїй професії було б досить складно. В особистому житті бажаю тобі справжнього кохання, адже якщо буде любов, значить буде і щастя, і все інше! З Днем журналіста тебе, дорогий друже!

_____________________

Бажаю тобі стати героєм сенсаційної історії! Бажаю любові полум'яної, як рубін яскравої, в середині якого виграють язики полум'я. Бажаю тобі достатку такого, що ти ні в чому собі не відмовляв, бажаю, щоб здійснились усі мрії та бажання. А ще хочу побажати тобі, дорогий журналіст, таланту, такого, який визнають усі!