Коли відзначають день пульмонолога?

День пульмонолога відзначають щороку 17 травня

Офіційні привітання до дня пульмонолога

У цей яскравий день, відзначають своє свято -пульмонологи та працівники торакального відділення! Сьогодні ці люди важливі для всієї планети Земля! Дозвольте привітати вac, дорогі наші лікарі, з вашим професійним святом, Днем пульмонолога! Нe забувайте щодня приймати дозу вітамінів, позитивних емоцій та щирого сміху. Адже кому, як не Вам, відомо-наскільки корисний для організму позитив в натуральному вигляді. Ми бажаємо вам здоров'я міцного, чистих легень. Любові вам, щастя, добробуту!

_____________________

Прийміть наші теплі та щирі вітання з професійним святом! З 2020 року року вам додались клопоти з новим штамом вірусу, відомим як covid 19. Але ви відмінно виконували свою роботу, рятуючи світ. У цей чудовий день хочеться висловити повагу і вдячність всім тим, шановні пульмонологи, хто присвятив своє життя служінню здоров'ю людини. Місія ця важка та благородна, вимагає великої віддачі сил, постійної творчої ініціативи, високого професіоналізму. Ми вдячні вам за професіоналізм, знання, за ваші добрі вмілі руки, за чуйність та здатність до співчуття. Бажаємо вам професійних успіхів, здоров'я, щастя, добробуту та гарного настрою.

_____________________

В звязку з появою нових та недостатньо вивчених вірусів, які вражають легені людини, ми з великим захопленням аплодуємо вам, дорогі наші лікарі пульмонологи, рятівники світу. Оскільки пульмонологія або пневмологія — розділ медицини, що займається вивченням, діагностикою та лікуванням захворювань легень та дихальних шляхів, зазвичай вважається розділом внутрішньої медицини. Проте, дана галузь має тісні зв'язки з реаніматологією та інтенсивною терапією, бо займається також пацієнтами, чий клінічний стан вимагає штучної вентиляції легень. А операції на дихальних шляхах зазвичай проводите ви, фахівці в області кардіоторакальної хірургії або торакальної хірургії. Тому сьогодні наші привітання для вас, лікарі, що так чи інакше пов'язані з пульмонологією. Будьте здорові, сильного та стійкого вам імунітету, здоров'я вашим сім'ям. Бережіть себе, удачі вам!

Неофіційні та особисті привітання до дня пульмонолога

Вітаю З Днем пульмонолога! Ти герой останніх новин. Тобі вдячні тисячі врятованих пацієнтів. Бажаю, щоб твої надії та мрії збувалися. Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення та стимул. Щоб кожен робочий день був ще одним кроком у бік професійного зростання та розвитку. Будьте щасливі, здорові і успішні!

_____________________

Цього року ти, лікар пульмонолог, відзначаєш своє професійне свято на ”бойовому посту”. Ти буквально борешся за кожного хворого в цій складній битві з підступним ворогом. Я впевнена у твоїй перемозі у цій непростій сутичці з новим вірусом. Бажаю тобі, мужній лікарю, здоров'я, сил, терпіння імунітету до всіх захворювань!

_____________________

Пульмонолог, вітаю з професійним святом. Бажаю чистих та здорових легень. Бажаю не мати проблем з дихальними шляхами. Бажаю стійкого імунітету до вірусів. Будь сильним, успішним. Завжди будь найкращим інструментом в руках Творця!