Коли відзначають день працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження?

День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження відзначається щороку в останню суботу травня.

Офіційні привітання до дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

Вітаємо з Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження України. Хай цікаві історії і чудові твори завжди виходять з друку. Хай кожна свіжа сторінка чудової книги з захопленням буде прочитана та перенесе читача у свій унікальний та чарівний світ. Хай праця видавця і розповсюджувача книг завжди дарує можливість кожній людині відкрити для себе щось нове та корисне.

_____________________

Видання, оформлення та розповсюдження книг-це важка праця, яка вимагає високого професіоналізму й творчого підходу. Кожна книга має свій характер, який потрібно розпізнати та відповідно оформити. Бажаємо, щоб ваше життя, працівники видавництв та друкарні було таким же ж різноманітним, як книги, які ви друкуєте.

_____________________

Нехай сьогодні часто говорять, що книги, журнали, газети люди частіше читають в інтернеті, ніж в друкованому вигляді. Є думки, що в майбутньому друкована продукція взагалі не буде потрібною. Але це не про нашу націю розумних людей. Раніше те теж саме говорили про театр, кіно, радіо. Читання друкованої літератури — це особливий розвиток для мозку, а отже і для розвитку нації. Розгорнути газету або погортати журнал в усі часи буде набагато приємніше і природніше, ніж гортати електронні сторінки. Сьогодні ми відзначаємо професійне свято працівників, які мають відношення до поширення книги, до підвищення знань та розвитку нації. Сьогодні ми відзначаємо професійне свято - День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження. Ваша професія ніколи не стане історією. Вітаємо!

Неофіційні та особисті привітання до дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

Вітаю! Ти несеш у маси друковану літературу, оформляєш твори відомих людей та нових талановитих письменників. Ти освічена та розумна особистість. Ти носій культури та знань у суспільстві. Твоя професія вимагає широких знань різних мовних жанрів. Ти з радістю порадиш цікаву, веселу книгу, фантастику чи вузькоспеціалізовану літературу. З тобою можна годинами спілкуватись та отримувати нову інформацію. Дякую за успіхи у професійній діяльності, за пораду, за гарно та зі смаком оформлену книгу. Бажаю здоров'я, натхнення, нових досягнень у професійній діяльності!

_____________________

З появою та розвитком розумних машин я все частіше користуюся книгами, журналами та газетами в електронному варіанті. Звісно є позитивні та негативні  сторони цього процесу. Але неможливо замінити друковане видання. В ньому особлива магія та величезна праця. Я бажаю тобі, популярності в галузі друку, видавництва та розповсюдження книги. Бажаю розвитку  та збільшення інтересу до усіх напрямків твоєї праці.  Бажаю задоволених прихильників та великих тиражів. Бажаю особистого щастя та розвитку. 

_____________________

Вітаю з професійним святом книгодрукування та розповсюдження книги. Натхнення в роботі. Цікавих творчих ідей. Гарного оформлення та якісного друку. Злагодженої роботи у колективі, дружних та акуратних співробітників. Будь здоровим, успішним та щасливим!