Коли відзначають день працівників водного господарства України?

День працівників водного господарства України відзначають щороку в першу неділю червня

Офіційні привітання до дня працівників водного господарства України

Україна займає друге місце на нашому континенті по запасах прісної води. Тож сьогодні ми відзначаємо День працівника водного господарства України та вітаємо наших шановних захисників та охоронців водойм цієї чудової країни. Бажаємо, щоб на багатство українських річок, морів та озер не зазіхали браконьєри. Бажаємо, щоб повені та паводки не створювали проблем, а екологічна безпека з кожним днем лише зростала. Хай Вам завжди, дорогі працівники водних господарств, вдається досягати поставлених цілей та завдань. Збережіть наші водні ресурси для майбутнього. Бажаємо вам здоров'я, достатку та довгих років щасливого життя.

_____________________

Шановні працівники водних ресурсів України, вітаємо вас з професійним святом! Водні ресурси-це безцінне багатство, яке зараз в не найкращому стані в усьому світі. Яке при не правильному поводженні може перетворитися в потужну руйнівну силу. Допомагайте українцям з повагою ставитися до води, і вона обов'язково відповість нам взаємністю, зробивши нас здоровішими, багатшими і щасливішими.

Неофіційні та особисті привітання до дня працівників водного господарства України

Вітаю тебе, працівника водного господарства України з професійним святом. Спасибі тобі за те, що не покладаючи рук постійно захищаєш наші водні багатства від браконьєрів, приборкуєш паводки, забезпечуєш екологічну безпеку в використанні води. Бажаю успіхів у почесній  та відповідальній справі, міцного здоров'я, добра, щастя добробуту тобі та твоїй родині.

_____________________

Сьогодні твоє професійне свято-День працівника водного господарства. У тебе важлива та відповідальна робота, ти охоронець наших природних багатств. Вчені різних країн прогнозують екологічну катастрофу через забруднення води в усьому світі. Тож на тебе покладена велика місія по збереженні та порятунку водних запасів нашої країни. Я вдячна тобі за благородну та чесну службу на захисті чистоти та збереженні водного світу. Бажаю в цей день миру та злагоди в твоєму житті, достойної винагороди за енергію та старання в цій галузі.

_____________________

Вітаю захисника та мудрого управителя водними ресурсами нашого краю. У цей святковий день хочу подякувати за відмінну працю на благо кожного, хто бережно користується та дбає про джерела, ріки, моря, озера. Щиро вдячний за збереження чистоти, контролем за очищенням водних ресурсів, за мудре управління флорою та фауною підводного світу. Будь завжди професійним та відданим своїй справі, допомагай у збереженні водних багатств. Здоров'я, тобі, та поваги, особистого щастя та успіхів у житті!