Коли відзначають день працівників ракетно-космічної галузі України?

День працівників ракетно-космічної галузі України відзначають щороку 12 квітня

Офіційні привітання до дня працівників ракетно-космічної галузі України

Вітаємо вас дорогі науковці, конструктори, космонавти з Днем ракетно-космічної галузі. Бажаємо вам  всього найкращого! Бажаємо відродження та розвитку галузі в нашій країні. Наші шановні спеціалісти, ви представники розумної та роботящої нації. Ви кращі спеціалісти, ніж Ілон Маск та вся його команда. Бажаємо, щоб галузь космонавтики України, вийшла на новий рівень, бажаємо нових фінансових вливань у вашу роботу. Нехай щастя у вашому житті буде неосяжним, як космос. Нехай любов стане вашим вічним супутником, радість і мрії не перестають вам посилати свої сигнали. Здоров'я вам міцного!

_____________________

У цей святковий день бажаємо кожному підкорювачу космічних глибин та розробнику космічних лайнерів майбутнього, знайти в житті свою омріяну зірку та підкорити вершини найвищих та найдальших мрій. Бездонна височінь загадкового космічного простору це спосіб потрапити у майбутнє. Бажаємо, щоб серед мільярдів небесних тіл літали наші, українські космічні лайнери з досвідченими екіпажами. Адже захоплює дух  від того, що в цій нескінченній глибині Всесвіту може летіти до своєї мети людина.  З Днем ракетно-космічної галузі України, панове!

_____________________

Шановні працівники ракетно-космічної галузі України, вітаємо усіх фахівців, чия діяльність пов'язана з освоєнням космосу! Ваша робота-це внесок у сучасну науку, нові знання, які ми можемо заповідати нашим нащадкам. Дякуємо Вам за те, що ви займаєтеся цією відповідальною і небезпечною справою для отримання нової інформації, яка здатна зробити наше життя особливо цікавим

Неофіційні та особисті привітання до дня працівників ракетно-космічної галузі України

Хочу привітати з Днем ракетно-космічної галузі України і побажати, щоб у тебе завжди був вірний та надійний небесний супутник. Нехай твій шлях освітлюють зорі, а успіх, радість та здоров'я посилають свої сигнали тобі кожен день. Щастя тобі в твоєму польоті на кораблі під назвою ”Життя”!

_____________________

Вітаю тебе з професійним святом! Бажаю чистого і ясного неба, розуміння та освоєння космічних просторів. Точності в проектах та конструкціях технічних засобів. Нехай зірки вказують вірний шлях до успіху. Нехай кожен день радує новими відкриттями, крутими злетами понад хмарами твоїх мрій.

_____________________

Тобі відкритий дивовижний світ космосу, де безліч галактик ваблять до себе своєю загадковістю. Космонавтика - наше майбутнє. Так нехай же тобі відкриються та підкоряться всі таємниці небес. З З Днем ракетно-космічної галузі України! Щастя та процвітання в особистому житті та кар'єрного росту!