Коли відзначають День працівників легкої промисловості?

День працівника легкої промисловості відзначається щороку в другу неділю червня

Офіційні привітання до дня працівників легкої промисловості

Вітаємо вас, дорогі працівники та працівниці, з професійним святом!
Ми торкаємось результатів вашої праці кожного дня. Чи в домашньому оточенні, на робочому місці, на відпочинку, нас оточують речі, які несуть комфорт та затишок-це результат роботи ваших рук. Хай робота приносить вам радість та відчуття задоволення. Хай в душі панує щастя та спокій. Хай в родині буде достаток, стабільність та гармонія. Любові, вам, процвітання на довгі роки.
З Днем працівників легкої промисловості!

_____________________

Сьогодні ваше професійне свято, свято великої кількості людей, які трудяться у сфері легкої промисловості. Завдяки вашому професіоналізму, ми маємо змогу бути неповторними, стильними, красивими, неординарними! Вітаємо усіх вас з Днем працівників легкої промисловості!  Дякуємо за ваше творче мислення і професіоналізм! Бажаємо вам натхнення, творчих ідей, майстерності, втілення всіх цікавих ідей та задумів!

 

Неофіційні та особисті привітання до дня працівників легкої промисловості

Дорогий та поважний працівник легкої промисловості. Не важливо чи виготовляєш ти тканину, тчеш килим, шиєш іграшку, створюєш штори. Не має значення чи ти простий фарбувальник тканини, чи виконуєш технічну роботу. А, можливо, ти малюєш ескіз, викроюєш тканину та створюєш неповторні дизайнерські речі. Знай, я не зможу обійтись без твоєї праці та комфортних речей повсякденного вжитку. Ціную та поважаю твою роботу. Бажаю приємної атмосфери у колективі, бажаю задоволених та вдячних покупців, бажаю розвитку легкої промисловості в Україні та високої конкурентоспроможності усіх напрямків твоєї зайнятості.

_____________________

Вітаю з Днем працівників текстильної та легкої промисловості! Бажаю щастя в особистому житті і великих досягнень у професійній сфері, збільшення прибутків та регулярних премій!  Нехай твій особистий гардероб буде завжди модним, дім затишним. Нехай твоє оточення відповідає індивідуальному та красивому стилю! Нехай влітку у тебе буде безліч красивих суконь, на осінь та весну — гарні куртки та пальта, на зиму хай буде пухнаста та тепла шубка!