Коли відзначають день охорони праці?

День охорони праці відзначають щороку 28 квітня

Офіційні привітання до дня охорони праці

Праця це невід'ємна частина нашого життя. Кожен з нас потребує, щоб робочий час не лише гідно оплачувався, а й був максимально безпечнм та зручним. Вітаю всіх відповідальних за охорону праці з професійним святом. Бажаю вам спокійних трудових буднів, без надзвичайних ситуацій та непередбачуваних обставин. Удачі в усіх справах та завжди дружньої атмосфери у колективі. Бажаю добробуту та безпеки в особистому житті.

_____________________

Турбота про збереження життя і здоров'я громадян лежить на плечах інженерів відділів охорони праці. Дорогі наші спеціалісти, нехай ваша робота буде без прикрих випадків. Поломки, нехай обходять стороною всі ваші об'єкти, а професійні хвороби не мають ніякого відношення до вашого колективу. Зі святом, вас, з Днем охорони праці.

_____________________

Вітаю з Днем охорони праці в Україні! Бажаємо усім прекрасних умов для трудового процесу. Бажаємо повної безпеки та приємної атмосфери у колективі. Бажаємо високих перспектив, впевнених рішень та уникнення необачних вчинків у роботі. Нехай завжди буде все гаразд, нехай жодна недуга та жодна неприємність не наближається до ваших працівників

Неофіційні та особисті привітання до дня охорони праці

Вітаю зі святом найгуманнішої спеціальності - охорони праці, тебе, головного інженера нашого підприємства. Праця-займає більшу частину життя мільйонів людей. Вона дає свої плоди тільки в умовах безпеки. Тому бажаю тобі, відповідальному за таку важливу місію, добра, безпеки, щастя, невичерпного здоров'я, та довгих років життя.

_____________________

Працювати - це добре, але найкраще працювати безпечно. Спасибі, що дбаєш про нашу безпеку, проводиш необхідний інструктаж, переконуєш нас бути обережними. Зі святом, дорогий інженер охорони праці!

_____________________

У День охорони праці-прийми мої привітання! У роботі, як відомо, важливіше грошей – є безпека. Тому сьогодні я бажаю тобі, перш за все, працювати легко, в умовах, що відають усім нормативам та приписам! Нехай підписи будуть по порядку, в колективі люди проінформованими, умови — безпечними, начальство-задоволеним. А ти, головне, будь щасливим!