Коли відзначають день митної служби України?

День митної служби України відзначають щороку 25 червня. Свято встановлене Президентом України у 2020 році.

Офіційні привітання до дня митної служби України

Цей визначний день об'єднує найприбутковішу частину бюджету України - митну службу. Ваша праця, шановні митники, є важливою ланкою   валового національного продукту. Суворий професіонал митної служби є істинним героєм сучасності, зупиняючи незаконні перевезення. Бажаємо  не пропускати зловмисників за межу, не дозволити порушникам створювати безлад. Незважаючи на те, що на кордоні завжди існує небезпека, величезна напруга і велика відповідальність, бажаю всім митникам міцного здоров'я і витримки, високого професіоналізму, особливої уважності і постійного кар'єрного росту. Успішної вам митної служби! З днем митної служби України!

_____________________

Навіть у своє професійне свято Ви, працівники митної служби України, не залишаєте своїх постів! Вітаємо вас від щирого серця! Бажаємо вам спокійної роботи, удачі в житті, гарного настрою в будь-якій ситуації, приємних колег, адекватних туристів, прекрасних друзів і справедливого начальства! Ми вдячні вам за вашу складну та важливу працю! Спасибі за ваш труд! Міцної вам любові, богатирського здоров'я, безкрайнього щастя, успіхів в особистому житті, великих зарплат і відчутних премій, державних нагород і всіх можливих благ! Зі святом! Прийміть привітання з Днем митної служби України!

_____________________

Наші надійні та професійні товариші, митники та ветерани митної служби! Маю честь привітати вас зі святом! Бажаю кожному працівнику митної служби впевнено стояти на сторожі інтересів нашого рідного краю, радіти життю і прагнути до кращого! Нехай віра в хороше та успіх ніколи не покидають ваші серця. Сьогодні для вас, дорогі митники, найтепліші побажання та щира подяка за вашу працю! Будьте здорові, будьте щасливі! Хай удача завжди вас супроводжує! Щиро бажаємо багато позитивних емоцій від життя!

 

Неофіційні та особисті привітання до дня митної служби України

Від щирого серця вітаю з професійним святом - днем митної служби України! Нехай у вашому домі, завжди буде затишно та сонячно. Бажаю вам миру і спокою, добра і задоволення від життя, достатку та міцного здоров'я. Кожного дня ви проявляєте рішучість, витривалість, ведете постійний самоконтроль, тож нехай завжди вам посміхається доля. Дякую за вашу важку та небезпечну, але таку важливу службу.

_____________________

З Днем митника! Хай прикрі ситуації та негаразди не зможуть перейти через кордон твоєї долі. Хай здоров'я, любов, успіх і добробут мають тільки внутрішні паспорти та ніколи не виїжджають за її межі.

 

Дивись також: Міжнародний день митника