Коли відзначають День меліоратора?

День меліоратора відзначають щороку в першу неділю червня

Офіційні привітання до дня меліоратора

Меліоратори, сьогодні ваше професійне свято. Вітаємо вас! Ваша праця сьогодні є надзвичайно важливою. Ви приносите набагато більше користі, ніж космонавти чи працівники інших галузей, які вважаються романтичними чи дуже популярними. Ви займаєтесь створенням та контролем сприятливих умов для сільського господарства. Ви контролюєте склад, слідкуєте за властивостями  та умовами грунтів на безмежних полях нашої держави. Заняття таким копіткою і складною справою, дорогі меліоратори, заслуговує глибокої поваги. Ми висловлюємо свою щиру подяку за безцінний внесок у розвиток сільського господарства. Будьте здоровими, доглядайте землі України, бережіть наше багатство!

_____________________

Шановні меліоратори, ваша праця — це здоров'я та добробут нашої країни. Ми щиро вітаємо вас з професійним святом. Наша матінка-земля любить турботу та догляд, а завдяки вашим досвідченим рукам вона покращується та дарує нам багатий урожай. Родючий грунт це богатирське здоров'я населення. Прийміть наші привітання в професійний День меліораторів. Вашу працю складно переоцінити, ваша професія завжди потрібна та цінна для нас та майбутніх поколінь. Ви застосовуєте сучасний науковий досвід, цінну та кваліфіковану допомогу в освоєнні та збереженні природних багатств. Нехай же ваш дім буде наповнений щастям, здоров'ям і любов'ю. Величезного терпіння вам та успіхів у такій непростій, але важливій для всіх нас справі.

_____________________

Питання поліпшення грунту виникло ще в XIX столітті, оскільки населення збільшувалось, а, отже, і збільшувалась потреба в збільшенні урожаю. Тоді був організований відділ земельного покращення, метою якого було осушення частини земель, контроль за якістю грунту, боротьба з ерозією грунтів та розширення земельних ділянок шляхом осушення боліт. Ваша праця, мудрі і працьовиті меліоратори, була і буде важливою для людей. Сьогодні до питання меліорації відносяться дуже зважено, воно й надалі є актуальним. Спасибі вам за нелегкий труд на рідній землі! Нехай ваші рішення завжди будуть вірними та найбільш продуктивними в прямому сенсі цього слова! Бережіть дику природу, але і допомагайте розвивати сільськогосподарські угіддя з найменшою шкодою для екології.

Неофіційні та особисті привітання до дня меліоратора

Завдяки твоїй роботі, дорогий меліоратор, з карти зникають деякі згубні болота та захаращені ділянки, а на їх місці виникають багаті сільськогосподарські угіддя або зелені насадження. Вітаю тебе з Днем меліоратора! Завдяки тобі народжується нове зелене життя! Дорогий трудівник, збереження, захист, покращення, зрошення грунту - це праця важка, але почесна. Нехай скрізь, де ти стежиш за необхідним водним балансом на полях - буде багатий урожай, квітучі сади чи зелені ліси. Разом з тим, бережи унікальну флору та фауну регіону. Удачі тобі у цій благородній справі.

_____________________

В день твого професійного свята, хочу привітати тебе щирими побажаннями за нелегку та корисну роботу. Хочу подякувати за мудре та бережливе керування земельними ресурсами. Будь завжди розсудливим та обережним. Меліорація як боротьба з засухою чи боротьба з ерозіями грунтів - це добре і корисно, але є ще й інша сторона медалі. Тому твоя професійність та любов до природи є найкращими твоїми якостями. З святом тебе!