Коли відзначають День Матері?

День Матері відзначається щороку в другу неділю травня

Офіційні привітання до дня Матері

Сьогодні і завжди, говоримо спасибі всім мамам на планеті. Ми завдячуємо вам за найкращий подарунок — життя! Дорогі наші мами, вітаємо вас з Днем матері. Бажаємо терпіння сил, життєвої мудрості, жіночого щастя, взаємної любові та домашнього затишку. Спасибі вам, найрідніші, за те тепло, ніжність, ласку і турботу, які ви так щиро нам віддаєте. Бажаємо вам, наші дорогі, завжди відчувати себе потрібними та коханими. Будьте здорові, красиві, успішні, бажаємо вам не старіти душею та тілом.

_____________________

Ми впевнені, що світом керує любов. Ми любимо когось, хтось любить нас, часто навзаєм, іноді без відповіді. Проте є на світі любов, яка не залежить ні від чого. Це любов матері, яка супроводжує нас з найпершої до останньої миті на цій землі. Мамину любов ми відчуваємо завжди,  до свого народження та протягом всього життя. Ми виростаємо, їдемо з рідного дому, але навіть на краю землі ми впевнені, що десь далеко нас чекають теплі мамині руки та ласкаві очі. Спасибі вам наші рідні матері за безкорисливу любов,  за участь та переживання, за молитви та турботу. Хай щоранку в ваші віконця, дорогі матері проникають теплі промінчики сонця! Живіть якнайдовше, будьте здоровими та щасливими!

_____________________

Вітаю наших чудових жінок з їх святом усіх мам-Днем матері! Бажаємо вам, прекрасні наші берегині, завжди залишатися чарівними та молодими. Нехай роки приносять вам лише мудрість та щастя. Нехай ваші діти вас обожнюють та потребують вашої підтримки і любові, а ви завжди пишаєтеся їх перемогами і досягненнями!

Неофіційні та особисті привітання до дня Матері

Мамусенько! Прийми мої привітання в день матері, не вистачить усіх ніжних слів, щоб висловити всю мою любов до тебе. Ти найближча та найдорожча людина для мене. Ти завжди підтримаєш в скрутну хвилину і розділиш радість. Я хочу побажати тобі міцного здоров'я, щастя, краси, любові, достатку, гарного та спокійного життя, успіхів у справах!

_____________________

Дорога матуся! Вітаю тебе з прекрасним, світлим святом — Днем матері! Спасибі тобі, рідна, за те тепло та турботу, які ти даруєш щодня, за твоє добре та щире серце, працьовиті руки, нескінченне терпіння. Залишайся такою ж чарівною і нев'янучої, ніжною і люблячою, хай не старять тебе роки, не підводить здоров'я, обходять стороною негаразди. Дякую за все, люблю тебе.

_____________________

Немає в світі людини, яка розуміла б мене як ти, дорога мамо. Ти для мене весь Всесвіт - моя опора, моя порадниця, мій найкращий друг. У цей прекрасний весняний день хочу побажати тобі усіх можливих земних благ, якнайбільше щасливих моментів, невичерпної енергії і, звичайно ж, довголіття. Шалено тебе люблю, ціную та поважаю.