Коли відзначають день кондитера?

День кондитера відзначають щороку 3 травня

Офіційні привітання до дня кондитера

Вітаємо усіх професіоналів та любителів творити солодкі шедеври - з Днем кондитера. Бажаємо солодкого, як мед життя, настрою, як збиті білки, любові ніжної і пристрасної, як шоколадна глазур. Бажаємо приємних, добрих подій в житті, як фруктове морозиво. Бажаю створювати нові поєднання смачних інгредієнтів та нових цікавих ідей в кондитерській творчості. Також, дорогі кондитери, успіхів вас та всесвітнього визнання в житті.

_____________________

Сьогодні свято людей, які сприймаються з посмішкою та найприємнішими спогадами — день “солодких” людей. Жоден бенкет, жодне свято не відзначають без солодких десертів. Вас, шановні кондитери, любить і малеча і дорослі люди різного віку. Ваші рецепти копіюють, переписують передають від батьків до дітей. Чекаємо на нові цікаві пропозиції та з радістю продегустуємо ваші нові смачні та красиві вироби. Бажаємо вам здоров'я, будьте стрункими та спортивними, адже солодка спокуса потребує строгого самоконтролю.  

_____________________

Сьогодні свято у кондитерів України та усіх шанувальників випічки та солодощів. У кожного народу є свої особливі солодкі вироби, але українська традиційна випічка та страви є для на особливими. Бажаємо кожному кондитеру берегти традиційні солодкі страви та випічку, але і обмінюватись досвідом з іншими країнами та створювати неперевершені ексклюзивні десерти. Будьте здоровими, будьте щасливими. Миру, достатку та солодкого життя!

Неофіційні та особисті привітання до дня кондитера

Дорогий кондитер, ти завжди для мене-людина свято та позитив.  При зустрічах з тобою відразу покращується настрій, ти асоціюєшся з солодкими емоціями, відразу відчуваю запах шоколаду, ванілі, кориці... Завжди будь таким же усміхненим, акуратним, та створюй нові солодкі страви та напої. Завжди будь здоровим та не зловживай цукром, хіба що зовсім трішки.

_____________________

Вітаю тебе, працівника солодкої кондитерської фабрики! Ти кожну зміну по рецепту замішуєш тісто, збиваєш смачні креми, слідкуєш за співвідношенням какао та начинки у цукерках. Чи Чаклуєш ти над коржами тортів, чи над масою, яка стане морозивом, випікаєш калачі чи смачні булочки — ти завжди неперевершений, точний, професійний. Сьогодні з тобою свято кондитера з радістю розділю, та замовлю свій улюблений десерт. Будь успішний, творчий, експериментуй та насолоджуйся посмішками та позитивом.

_____________________

Чудову людину вітаю з Днем кондитера. Бажаю невичерпного натхнення для солодкої творчості, неповторності та пишності твоєї майстерності. Нехай життя твоє буде найсмачнішим тортом, коржі якого з'єднані кремом радості та задоволення, вершками щастя, просоченими ніжністю та добротою, та политі шоколадом любові.