Коли відзначають день комп`ютерника?

День комп`ютерника відзначають щороку 15 лютого - в річницю винайдення першого в світі програмованого комп`ютера ENIAC. Часто ЗМІ плутають день комп`ютерника з таким святом, як  «День очистки комп'ютера» (Clean Your Computer Day), яке відзначається у другий понеділок лютого.

Офіційні привітання до дня комп'ютерника

Вітаю вас, шановні повелителі електронних машин - з Днем комп'ютерника! Бажаємо багато всього цікавого в комп'ютерному світі, багато щастя, любові та веселощів в навколишньому житті. Нехай кожен день дозволить домогтися досконалості, успіху та нових звершень. Хай не буде на вашому шляху проблем ні зі здоров'ям, ні з програмами, ні з людьми, ні з технікою. Хай не тільки на “аватарці” буде щасливе обличчя. Хай для морального і фізичного здоров'я у вас завжди стоїть потужний антивірус.

_____________________

Сьогодні чудове свято - День комп'ютерника! У цей день ми вітаємо усіх тих, хто піклується про наше життя в онлайн. Вітаємо тих, хто знає, як правильно встановити будь-яку програму, допомагає наповненню інформацією весь комп'ютерний простір. Сьогодні ми не можемо уявити своє життя без розумної машини. Ви, дорогі комп'ютерники, основна рушійна сила для появи та обміну інформацією різних сторін та галузей повсякденного життя. Терпіння вам, відмінного зору, натхнення. Щиро вас вітаємо з професійним святом!

_____________________

Хлопці, нехай успіхи наздоганяють вас так само швидко, як Ваші пальці натискають клавіші клавіатури, щоб не розривав з'єднання ваш модем. Нехай не падає ваша "вінда", нехай жоден вірус не залітав у ваше мирне житло, нехай буде непохитний ваш браузер.

Неофіційні та особисті привітання до дня комп'ютерника

Вітаю З Днем комп'ютерника і хочу побажати завжди бути з машинами на “ти”, постійно робити нові відкриття в цій сферіі, ніколи не заходити в глухий кут, розвивати високу швидкість успіху своєї діяльності. Бажаю також зберігати стабільний ритм щастя в своєму житті.

_____________________

З Днем комп'ютерника! Бажаю гнучкості та винахідливості, кмітливості та креативності в роботі. Бажаю повного розуміння з замовниками. Бажаю достатку, щастя та удачі в житті. Хай кожен твій день буде запрограмований на успіх, нехай в твій організмі захищає від недуг потужний антивірус. Хай твоя любов надійно буде “запаролена” від негараздів та образ!

_____________________

Ти завжди у вирі сучасності та завжди є затребуваним спеціалістом. Ти даєш людям можливість отримувати задоволення, заробляти, вчитися, спілкуватися, розвивати свій бізнес. Ти - поводир та повелитель інформації, комп'ютерний доктор та організатор! Сьогодні ти потрібен всім і скрізь, чи в квартирах, чи у офісах. Хай так і буде завжди, хай завжди в режимі онлайн будуть мільйони людей, а в мережі — постійний електричний струм! Будь здоровим, будь успішним! Хай твоя робота приносить достаток та задоволення, а робоче місце буде зручним та комфортним.