Коли відзначають День хіміка?

День хіміка відзначають щороку в останню неділю травня

Офіційні привітання до дня хіміка

Сьогоднішній День хіміка святкують люди різних професій, - вчителі та лаборанти, технологи та науковці. Ви, ніби таємні володарі світу. Всіх вас об'єднує величезне бажання досліджувати, вивчати, творити, створювати. З Днем хіміка! Успіхів вам у роботі, дорогі хіміки, кар'єрного росту, нових досягнень і яскравих відкриттів! Хай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, любов'ю і добром! Бажаємо бути найважливішим та цінним елементом в таблиці своєї сім'ї. Бажаємо за допомогою індикатором оптимізму та каталізатора удачі домагатися неймовірних успіхів як в професійній діяльності, так і в особистому житті. Хай ніколи не окислюється душа. Хай вдало проходять реакції обміну любові та щастя в серці!

_____________________

Шановні хіміки, вітаємо вас, знавців усіх мудрих валентностей. Ви чудово розбирається в складних речовинах та не боїтеся кислот чи лугів. Вам сьогодні говоримо ми спасибі, за ті засоби, які за мить очищають посуд від жиру та позбавляють нас від плям на улюбленому одязі, за нові досягнення та сполуки, які покращують наш побут та якість життя. Бажаємо вам  успіхів та успішних відкриттів!

_____________________

Дорогі наші хіміки! Ваша професія дуже важлива і престижна. Ви бачите світ як сполуки атомів та молекул, можете творити, але вмієте і зруйнувати. Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято. Вітаємо вас щиро! Ви знаєте, наскільки складна та важлива ваша професія. Творіть добро, уникайте руйнівних сполук для людини. Ми бажаємо вам змішувати в житті тільки посмішку і радість, сміх і красу, любов і щастя. Нехай всі ваші дії і реакції будуть правильними, в душу, хай ніколи не випадає осад. Нехай всі проблеми випаруються без сліду. “Нахімічте“ якнайбільше добра та удачі. Завжди любіть та будьте в пошані, бо це найважливіша хімія в житті.

Неофіційні та особисті привітання до дня хіміка

У межах своєї лабораторії ти твориш, наче алхімік - справжні чудеса! У День хіміка я хочу привітати тебе з професійним святом. Хочу побажати натхнення, осяянь та успіхів! Нехай експерименти будуть вдалими, результати — відмінними. Будь терплячим, уважним, акуратним, обережним та успішним. Нехай усі бажання здійснюються на молекулярному рівні!

_____________________

Ти знаєш таблицю Менделєєва напам'ять. Ти не втомлюєшся дивувати колег своїми успіхами і свіжими оригінальними ідеями, що знаходять застосування в хімічній реальності! Вітаю З Днем хіміка, вчений розум та блискучий талант! Успіхів тобі у професійній діяльності, будь щасливий!

_____________________

Дорогий мій друже! Сьогодні твій день! Вітаю з професійним святом-днем хіміка! Бажаю тобі міцного здоров'я, безмежного щастя та щирого кохання. Нехай всі досліди та реакції будуть успішними, наукові роботи писалися легко, учні були уважні і старанні. Нехай визнання, заслужені нагороди та покращення добробуту не змушують на себе чекати. Зі святом!