Коли Відзначається день геолога?

День геолога відзначається у 1-у неділю квітня. Свято відзначається з 1966 року.

Офіційні привітання до дня геолога

Вітаю з професійним святом-днем Геолога!
Дорогі геологи, хай наша земля відкриває вам свої таємниці, посміхається удача. Бажаємо вам завжди знаходите те, що шукаєте. Хай робота приносить моральне та матеріальне задоволення. Хай відрядження будуть цікавими, а вдома завжди чекають люблячі та рідні люди!

_____________________

У цей прекрасний весняний день ми хочемо привітати всіх геологів країни!
Усіх романтиків, пошуковців та ветеранів польових експедицій, сьогодні, шановні, всі найкращі побажання для вас. Галузь геології в наш час, як і завжди, залишається важливою та потрібною! Геолог - не тільки професія, а й справжнє покликання тих, хто заради великої мети готовий зустрітися віч-на-віч з будь-якими труднощами та з успіхом їх здолати. Бажаємо всім Вам, дорогі геологи та геологорозвідники, міцного богатирського здоров'я, успіхів, нових відкриттів та особистого щастя!

 

Особисті та неофіційні привітання до дня геолога

Хай життя б'є нафтовим фонтаном, хай навколо будуть тільки золоті люди. Щастя хай виблискує, немов алмаз на сонці! Хай робота завжди приносить радість. Хай вирує жага до відкриттів! З професійним святом тебе, - з Днем геолога!

_____________________

Ти , підкорювач надр, переможець стихій, володар природи! Прийми сьогодні мої привітання з професійним святом! Від щирого серця бажаю тобі міцного здоров'я, величезного щастя, легких маршрутів і радісних повернень переможцем! З Днем геолога, друже!

_____________________

Вітаю З Днем Геолога і від щирого серця бажаю завзятості і терпіння, сил і здоров'я, наполегливості, впевненості, цілеспрямованості та енергії Бажаю неодмінних успіхів у пошуках родовищ корисних та цінних копалин, та в пошуках свого щастя, удачі та любові.

_____________________

Ти знаєш історію Землі мільйони років тому, вірю, що саме на тебе чекають її скарби! Вітаю з Днем геолога! Нехай підкоряються тобі ближні та далекі простори! Хай завжди поруч будуть вірні друзі, а навколо – грандіозні відкриття!