Коли відзначають день філолога?

День філолога відзначають щороку 25 травня

Офіційні привітання до дня філолога

Жодна сфера освіти не можлива без досвідченого та грамотного філолога. Щиро вітаємо вас, дорогі філологи, з Днем філолога. Бажаємо вам патріотичної любові до рідної мови. Бажаємо цікавих відкриттів та знахідок, розширення знань та світогляду. Бажаємо примноження знань у вивченні історії духовних цінностей народу. Бажаємо значних особистих досягнень у професійній діяльності.

_____________________

Рідна мова - національне багатство всієї країни. І ви,шановні філологи, її вивченню ви присвячуєте все своє життя, сили та енергію. В День філолога ми висловлюємо свою повагу, вдячність та бажаємо вам всього найкращого! Нехай всі ваші пошуки завершуються точним успіхом, нехай збудуться всі ваші мрії!

_____________________

Сьогодні з захопленням звертаємось до вас, філологи! Ви вчите нас грамотно користуватися словом, красиво поєднувати речення та допомагаєте нам духовно рости як нації! Ми гордимося вашим внеском в історію країни, в відродженні нашого народу! Вітаємо всіх фахівців цієї галузі з професійним святом! Нехай полум'я творчого вогню ніколи не згасне у вашій душі! Бажаємо вам дбайливо зберігати таємниці та суть української мови. Бажаємо навчати всіх молодих фахівців!  Також бажаємо розвитку в професійній сфері, особистісного зростання, процвітання, натхнення і прагнення до досконалості! Бережіть честь рідного слова, української мови, її велич та могутність! Бажаємо вам уважності, відповідальності, допитливості у професійній сфері, веселого настрою у вихідні та свята!  Будьте задоволені результатами своєї праці, дорогі філологи!

Неофіційні та особисті привітання до дня філолога

Вітаю тебе з Днем філолога! Хай під твоїм впливом яскраві квіти слів об'єднуються в чудові орнаменти фраз! Хай дзвінким, чистим струмком дзвенить мова! Тобі довірено безцінне багатство-мова прекрасного народу! Хай цей діамант виблискує найпрекраснішими гранями!

_____________________

Вчителю слова, ти знаєш про мову абсолютно все, тож в День філолога я передаю тобі гарячий привіт. Хочу адресувати всі найдобріші та найтепліші слова, які тільки є в українській мові! Бажаю, щоб твоя робота була легкою та цікавою. Хай життя радує тебе та завжди підіймає на високі щасливій хвилі!

_____________________

З Днем філолога тебе! Сьогодні, в день твого професійного свята бажаю, щоб праця примножувала твої дорогоцінні знання, достаток та задоволення від заняття улюбленою справою. Щоб відпочинок сьогодні в дружній компанії допоміг тобі відволіктися від правил, орфографії та правопису.