Коли відзначають день дизайнера?

День дизайнера відзначають щороку 27 квітня

Офіційні привітання до дня дизайнера

Вітаємо вас, дорогі дизайнери різних напрямків з Днем дизайнера України! Бажаємо бути неймовірно успішними майстрами та потрібними спеціалістами для нашої країни. Бажаємо, щоб ви завжди удосконалювати наш світ красою та зручністю втілених шедеврів своєї роботи. Бажаємо величезного творчого потенціалу та цікавого втілення геніальних ідей. Сміливо змінюйте безбарвну реальність, творіть справжнє чудо форми та стилю. А головне, будьте автором власного щастя!

_____________________

Праця дизайнера - це не просто гарний зовнішній вигляд, а ще й серйозний та концептуальний підхід з адаптацією змісту та суті об'єкта. А ви, як  справжні професіонали, та яскраві таланти, вмієте подати його оригінально, цікаво та стильно. Дякуємо за креативне бачення, оригінальний підхід, багатогранний зміст! Творіть, удосконалюйте, створюйте!

_____________________

Найскладніші завдання в будівництві та організації простору, оформленні, декорі, компонуванні під силу лише професіоналам-дизайнерам. У цей важливий для вас день, ми бажаємо всім творцям прекрасних речей, одягу, інтер'єрів та зовнішніх робіт, обкладинок та вітрин найяскравіших вражень від життя, професійності та повного втілення створених проектів.

Неофіційні та особисті привітання до дня дизайнера

Нехай світ дизайну завжди буде сповнений яскравих фарб та нових ідей! Бажаю тобі постійного творчого натхнення! Бажаю, щоб всі задуми були втілені в реальність, а кожен новий день був стимулом для подальших перемог! Веселого тобі настрою та нових перемог в твоєму житті!

_____________________

Сьогодні — у День дизайнера, хочу привітати тебе, свого колегу з професійним святом! Я знаю тебе давно, тому можу сміливо говорити про твої звершення. Ти став невід'ємною та важливою складовою нашого колективу, нашої великої творчої родини. Ти завжди приємно дивуєш своїми творчими ідеями та оригінальними планами, ти працьовитий та послідовно втілюєш свої сміливі задуми та проекти в життя. Успіхів тобі, аплодисментів від замовників, здійснення мрій та бажань!