27 грудня 2006 року Укртелеком впровадив безлімітні пакети інтернет-зв'язку "ОГО" зі швидкістю до 2 Мбіт/с. Підключення здійснюється через прошитий під Укртелеком ADSL-роутер Callisto-821 від словенської компанії Iskratel, який прийшов на зміну роутеру D-Link DSL 2500U.

Організація ADSL-зв'язку у абонента проста. Після укладання договору з провайдером абоненту необхідно придбати або взяти в оренду ADSL-модем Callisto-821 (до списку рекомендованих Укртелекомом пристроїв також входили: модем  HUAWEI SmartAX MT880 і  Zyxel P600). Як правило ADSL передбачає також установку в квартирі сплітера (невеликий блок, до входу якого приєднується телефонна пара від АТС, а до двох його виходів - ADSL-модем і телефон). Установку цілком реально зробити самотужки, без виїду спеціалістів Укртелекома.

Пакет безлімітного ADSL доступу від Укртелекому має однакову ціну незалежно від регіону, як у столиці, так і у віддаленому селі.

Станом на 2016 рік Укртелеком є єдиним інтернет-провайдером для понад 2 000 населених пунктів, а роутер Iskratel Callisto-821 встановлено в більш, ніж у 2 000 000 точок доступу.