DJ Bobo (справжнє ім’я Петер Рене Бауманн)
/ Peter Rene Baumann /

(5.01.1968 – ),
швейцарський музикант, співак, продюсер

Dj Bobo - народився 5 січня 1968 в містечку Келлікен, що в Швейцаріі. Дитинство Рене минуло в таких захопленнях як футбол, вуличне графіті і брейкданс. Він міг би стати непоганим кондитером, оскільки зі шкільної лави відразу ж відправився в кулінарний технікум, але, мабуть, долею йому була уготована інша дорога, а саме дорога в шоу бізнес. У 1985 році він стає діджеєм клубу «Don Paco», де і знайомиться з Олівером Імфельдом, який надалі стає його менеджером. У 1988 році, Рене їде на фестиваль з назвою «Disco Queen» / «King Corporatio», що проходив на площах дискотеки «Tropic», яка знаходилась в Меммінгеме (Німеччина). Саме на цьому конкурсі DJ Bobo був удостоєний гран-прі, яке давало йому право потрапити на «Top 10 Disco King», що проходив на Ібіці. І тут він також зміг показати себе в кращому вигляді, посівши третє місце відразу в трьох номінаціях.

1968 | 01 | СІЧЕНЬ | 5 січня 1968 року. Народився DJ Bobo, швейцарський музикант, співак, продюсер

Під сценічним псевдонімом DJ Bobo першого успіху він досяг у рідній Швейцарії з суперхітом «Somebody dance with me», який в листопаді 1992 року був №1 в швейцарських чартах, а в кількох інших країнах потрапив в TOP10 і був золотим в Швейцарії, Австрії, Німеччини , Ізраїлі та Швеції. Другий хіт «Keep on dancing» був №1 в Фінляндії, увійшов в TOP10 практично у всіх європейських країнах і став золотим в Німеччині. Після цього успіху DJ Bobo випускає свій дебютний альбом «Dance with me», який потрапляє в європейські чарти, а найкраща композиція з цього альбому – «Take control» також отримує золото в Німеччині.

На період з 1992 по 2007 рік DJ BoBo має 27 синглів, що потрапили в чарти Швейцарії та Німеччини, і 10 нагород «World Music Awards», що робить його найбільш успішним швейцарським артистом. У світі продано більше 15 мільйонів екземплярів альбомів виконавця. Стиль DJ BoBo визначають як танцювальний реп італійського хаус-напрямку, а пластику рухів він запозичує у реп-виконавців, поєднуючи її зі своєю унікальною технікою.

1968 | 01 | СІЧЕНЬ | 5 січня 1968 року. Народився DJ Bobo, швейцарський музикант, співак, продюсер