У Лондоні відкрилася перша клініка з лікування венеричних захворювань — госпіталь Lock.

Інфекції, що переважно передаються статевим шляхом, у вітчизняній медицині прийнято виділяти в групу венеричних захворювань. До венеричних захворювань, що передається статевим шляхом ставляться:

бактеріальні інфекції;
вірусні інфекції:;
протозойні інфекції;
грибкова інфекція;
паразитарні захворювання;

1747 | 01 | СІЧЕНЬ | 31 січня 1747 року. У Лондоні відкрилася перша клініка з лікування венеричних захворювань — госпіталь Lock.

31 січня 1747 в Лондоні відкрилася перша клініка з лікування венеричних захворювань - госпіталь «Lock». Через двісті п'ятдесят років, у 1999-му вчені заявили, що СНІД передався людям від мавп.

Венеричні захворювання у відомих людей:

Франсиско Гойя (1746-1828), легендарний іспанський художник. Живописець приділяв чималу увагу не тільки мистецтву, а й жінкам. У 1792 році Гойя серйозно захворів, це було венеричне захворювання, імовірно сифіліс. Тоді сифіліс та гонорею не дуже-то розрізняли.

Шарль Бодлер (1821-1867), видатний поет і критик 19-го століття. Знаменитий своїм епатажем публіки в плані іміджу і змісту своїх віршів. По суті - «панк» тієї епохи. Його улюбленими жінками в основному були повії. Досвід вживання наркотиків він теж мав. Не дивно, що Бодлер не дожив не те що до старості, але навіть до літнього віку і вмирав страшно, кілька років перебуваючи в потьмарення свідомості і паралічі. І «справу» також посилив наявний в анамнезі сифіліс.

Гі де Мопассан (1850-1893), французький письменник, автор всесвітньо відомих романів «Милий друг», «Життя», і не менш відомий розпусник, що не намагався навіть приховувати факту, що практично не вилазив з публічних будинків. При такому житті просто неможливо закінчити якось інакше. Тим більше на розвиток у Мопассана сифілісу вплинула і несприятлива в цьому плані спадковість ... Так чи інакше, в 40 з невеликим років Мопассан помирає в повному божевіллі.

Джакомо Казанова, ім'я якого вже стало легендою. Але насправді це реальна особа, що жила в 18-му столітті (1725-1798), граф-авантюрист, попробовавший у своєму житті і заняття магією, і неймовірний, як би ми зараз висловилися, «пік-ап». Розплатою було попадання в венеціанські в'язниці і - цілий букет венеричних хвороб. Дивно, але і він при цьому дожив до 73-х.

Анрі Тулуз-Лотрек (1864-1900), «крихітка Анрі», великий художник-імпресіоніст. Через свій дуже маленький зріст він зазвичай викликав у жінок глузування. Тому відволікався походами в борделі і абсентом. Не доживши до сорока, він помирає від алкоголізму та сифілісу.

Поль Верлен (1844-1896), знаменитий поет періоду експресіонізму у французькій літературі. Бісексуал, алкоголік і сифілітик.

«Проклятий» поет Артюр Рембо (1854-1891), молодий коханець Верлена. Про їхні стосунки написані книги і зняті фільми. Швидше за все, сифіліс вони «заробили» один від одного. Від страшної хвороби Рембо спочатку втрачає ногу, а потім не вдається врятувати й життя.

Є також думка, що сифілісом хворів Гітлер, що і призвело почасти до його параноїчних нахилів, що зіграли фатальну роль у світовій історії, і неможливості вести здорове сексуальне життя. Деякі йдуть далі, стверджуючи, що нібито Гітлер отримав хворобу від повії-єврейки, від чого і став зокрема патологічним ненависником євреїв. Думаю, вже такі подробиці перевірити важко. До того ж, біографія цієї чорної особистості взагалі оточена таємницями.

У 1991р Фредді Меркьюрі помер від СНІДу. Один з найбагатших і відомих співаків Англії самотньо помирав у Лондоні у своєму фешенебельному триповерховому будинку. До останніх днів намагався працювати, хоча через обширих уражень травної системи вже не міг навіть їсти. Будучи бісексуалом, Фредді міг заразитися від будь-якого зі своїх численних статевих партнерів.

1747 | 01 | СІЧЕНЬ | 31 січня 1747 року. У Лондоні відкрилася перша клініка з лікування венеричних захворювань — госпіталь Lock.