Канцлером Німеччини проголошений Адольф ГІТЛЕР.

Адольф Гітлер (1889 - 1945) - політичний і військовий діяч, засновник тоталітарної диктатури Третього Рейху, вождь націонал-соціалістичної німецької робітничої партії, засновник і ідеолог теорії націонал-соціалізму. Гітлер відомий всьому світу, перш за все, як кривавий диктатор, націоналіст, який мріяв захопити весь світ і очистити його від людей «неправильної» (неарійської) раси. Завоював половину світу, розгорнув світову війну, створив одну з найжорстокіших політичних систем і знищив у своїх таборах мільйони людей.

1933 | 01 | СІЧЕНЬ | 30 січня 1933 року. Канцлером Німеччини проголошений Адольф ГІТЛЕР.

Для Гітлера сходження почалося з кризою 1929 року. У 1933 році він був призначений рейхсканцлером. Після цього заборонив діяльність всіх партій крім нацистів. Був прийнятий закон, згідно з яким Гітлер став диктатором з необмеженою владою на 4 роки. У 1934 році він взяв собі титул ватажка «третього рейху». Присвоївши собі ще більше влади, він ввів охоронні загони СС, заснував концентраційні табори, модернізував, оснастив зброєю армію.

Цитати Адольфа Гітлера:

«Чим грандіозніше брехня, тим легше їй готові повірити».

«Виховати широкі маси народу в національному дусі можна тільки на шляхах підняття їх соціального рівня».

«Вибрав свій шлях - йди по ньому до кінця».

«Якщо яка-небудь країна, подібно Росії, відгороджується від усього світу, то лише з метою позбавити своїх громадян можливостей для порівняння».

«Перед лицем великої мети ніякі жертви не видадуться занадто великими».

1933 | 01 | СІЧЕНЬ | 30 січня 1933 року. Канцлером Німеччини проголошений Адольф ГІТЛЕР.