Ніколас КАРТЕР
/Nick CARTER/
(1980),
американський співак, музикант, член музичного колективу Backstreet Boys.

Ніколас Джин Картер народився 28 січня 1980 в Джеймстауні, штат Нью- Йорк, США. Пізніше Нік з батьками переїжджає в містечко Орландо, штат Флорида, де і стає учасником відомого квінтета- Backstreet Boys. Блакитноокий блондинчик відразу ж став об'єктом обожнювання для сотень тисяч дівчат і досі ним залишається. Крім музичної кар'єри Картер із задоволенням знімається в кіно, і навіть є продюсером і менеджером рок - групи, яку він сам і створив. Ще він обожнює, плавання, відеоігри, баскетбол, малювання. 29 жовтня 2002 Нік Картер заявив про себе як сольний виконавець, випустивши альбом «Now or Never». Стилістика альбому перемішує в собі рок і поп поєднання. А в 2011 році вийшов його другий сольний альбом «I’m Taking Off». На даний момент Нік Картер продовжує свою роботу з Backstreet Boys.

28 січня 1980 року. Народився Ніколас КАРТЕР.

Нік, окрім того, що талановитий музикант, в 2000 увійшов до списку «50 найкрасивіших людей планети» журналу People і став «Найсексуальнішим чоловіком у світі» за версією журналу CosmoGirl в 2002 році. У 2002 році команда Ніка Картера з водно-моторного спорту виграла чемпіонат світу в своєму класі. Також Нік є сертифікованим дайвером. Нік присвячує багато сил боротьбі за здоров'я довкілля та світових океанів. Співак очолював компанію з порятунку океанів в рамках благодійного фонду «Just Within Reach» його колеги по групі, Кевіна Річардсона. У 2007 році він був оголошений послом «Міжнародного Року Дельфіна». Він також займався Програмою ООН з навколишнього середовища і Міжнародною програмою допомоги коралових рифів.

Цікаві факти:

Не любить пірсинг, зате обожнює робити татуювання (на даний момент їх у нього 12 штук).

Кілька років малює комікси, головний герой яких рятує світ за допомогою музики. А також юбить малювати BSB в коміксах.

В 1998 році Нік виграв нагороду за кращу зачіску на Smash Hits голосуванні.

Нік сам придумав дизайн свого татуювання у вигляді акули.

Його першим собакою був доберман по кличці Sabbath.

Одного разу він позбавив електрики цілий поверх в готелі в Німеччині тому, що одночасно включив п'ять комп'ютерів в одну розетку.

Великий шанувальник мюзиклів Ендрю Ллойда Вебера. Улюблена опера – «Фантом опери».

Нік завжди крокує з правої ноги, коли піднімається на літак.

1980 | 01 | СІЧЕНЬ | 28 січня 1980 року. Народився Ніколас КАРТЕР.