Пол В.Галвін і його брат Джозеф Е.Галвін засновують "Галвін Маньюфакчурінг Корпорейшн" (історія Motorola).
Motorola є світовим лідером в області інтегрованих телекомунікаційних і убудованих електронних рішень, які містять у собі:
- Програмно-керовані пристрої й системи бездротової телефонії, двостороннього радіозв'язку, передачі повідомлень і супутникового зв'язку, а також пристрої доступу в Інтернет і мережні, призначені для споживачів, операторів мереж, а також корпоративних, галузевих і державних замовників.
- Цифрові й аналогові системи, а також абонентські телевізійні приставки для операторів широкосмужних мереж кабельного телебачення.
- Вбудовані напівпровідникові рішення для ринків обчислювальної техніки й комп'ютерних мереж, транспорту, бездротового зв'язку, обробки зображень і розваг.
- Вбудовані електронні системи для ринків автомобілебудування, зв'язку, обробки зображень, обчислювальної техніки, споживчих товарів і промислових пристроїв.
Історія компанії
Еволюція компанії Motorola і зміни в характері її продукції відбивають вплив електронної промисловості на багато сторін життя у двадцятому столітті.
1928 Пол В.Галвін (1895-1959) і його брат Джозеф Е.Галвін (1899-1944) купують підприємство з виробництва випрямлячів змінного струму, що належало збанкрутілій "Стюарт Сгоредж Баттері Компані" у Чикаго, штат Іллінойс. 25 вересня 1928 р. вони засновують "Галвін Маньюфакчурінг Корпорейшн".
1928 "Галвін Маньюфакчурінг Корпорейшн - наймає приміщення за адресою: Вест Харрісон Стріт, 847, Чикаго. Там працюють п'ять співробітників, сума платіжної відомості за перший тиждень становить 63 долара. До активів корпорації відносяться 565 доларів готівкою, устаткування вартістю 750 доларів, а також конструкція "замінника батарейок" (випрямляча) - першої продукції компанії.
1977 Тестується експериментальна радіотелефонна система, названа "стільниковою" за аналогією з "стільниками" - схемою розташування базових станцій.
1978 Motorola впроваджує серію керованих комп'ютером радіосистем і пристроїв зв'язку, заснованих на використанні транкінга. Метод транкінга дозволяє операторам раціонально використати перевантажені ділянки діапазону.
1983 Після довгого років розробок, починає свою роботу перша стільникова система DynaTAC.
1985 Підписані контракти на надання систем стільникового зв'язку для Нью-Йорка, Філадельфії, Пекіна й Гонконгу, а також для розширення конфігурації систем Великобританії, Скандинавії і Японії. Cellular Group і Motorola Computer Systems поєднуються в General Systems Group.
1986 Motorola інвестує більше 40 млн. дол. в підготовку своїх співробітників. Підрозділ Тренінгів і Освітніх Програм (Motorola Traіnіng and Educatіon Center - MTEC) стає центральним органом і розташовується в новому Центрі Галвіна по Підвищенню Кваліфікації (Galvіn Center for Contіnuіng Educatіon).
В 1990 році MTEC стає Університетом Motorola.
1988 Motorola стає переможцем першої Національної Премії Якості Malcom Baldrіge, ініційованої конгресом США для того, щоб підтримати американський бізнес у прагненні до якості випущеної продукции.
1989 Випущений на ринок самий маленький і легкий стільниковий телефон MіcroTAC.
1994 Сектор Повідомлень, Інформації й Медіа (MІMS) починає розвиток технологій і ринків для неголосових бездротових повідомлень і мультимедійних продуктів.
1996 Переносний телефон StarTAC - найменший і найлегший супутниковий телефон у світі.
1997 Крістофер Галвін, онук засновника Пола Галвіна, призначений Директором компанії Motorola.
1998 Motorola перебудовує свій комунікаційний бізнес для ефективного розподілу ресурсів, а також швидкої й адекватної реакції на очікування споживачів.
1999 Випущений на ринок самий маленький і легкий стільниковий телефон v3688.