Тіна Кароль
(25.01.1985),
українська співачка, солістка ансамблю Збройних Сил України, телеведуча.

Народилася в Магаданській області. Справжнє ім'я - Тетяна Ліберман. Ніхто з членів сім'ї не мав відношення до музики, батько і мати співачки за освітою інженери, старший брат Стас - юрист. У шестирічному віці Тіна Кароль з сім'єю переїхала в Україну в Івано-Франківськ. Після закінчення школи відправилася до Києва, де стала професійно займатися музикою. Закінчила Музичну школу по класу фортепіано, Київське вище музичне училище ім.Р.М.Глієра. Зараз співачка - студентка Національного Авіаційного Університету та солістка Ансамблю пісні Збройних сил України.

Виконала головні ролі у виставі «Духів день», в мюзиклах «Екватор», «Ассоль», телевізійних мюзиклах «Карнавальна ніч», «Зоряні канікули». Представляла Україну на гала-концерті «Слов'янського базару». Перемогла на Міжнародному конкурсі вокалістів «Нова хвиля – 2005» (2-е місце, спеціальна премія Алли Пугачової). Представляла Україну на міжнародному конкурсі «Євробачення-2006» з піснею «Show Me Your Love» (7-е місце). Ведуча телевізійних шоу «Хочу бути зіркою» і «Танці з зірками» всіх трьох сезонів на каналі «1 + 1» (партнером співачки був шоумен Юрій Горбунов).

1985 | 01 | СІЧЕНЬ | 25 січня 1985 року. Народилася Тіна Кароль, українська співачка.

Як зазначено на офіційному сайті Тіни Кароль, завоювала більше 25 Гран-прі та перших премій на різних міжнародних конкурсах і фестивалях. Серед них «Співаночка-джазочка» (третя премія), «Золоті трембіти» (1-а премія), «Юні зірки Прикарпаття» (1-а премія), «Таланти твої, Україно» (1-а премія), «Шолом, Україна» (1-а премія), «Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу» (2-а премія), «Чорноморські ігри» (третя премія), «Золотий струм» (Гран-прі), «Під однією зіркою» (1-а премія), фестиваль «Ми діти твої, Україно», «Молода Галичина»(2-а премія), «Едельвейс»(1-а премія), «Сім культур», «Перший всеукраїнський конкурс артистів естради» (2-а премія), «Нью-Йорк - Київ - Тель-Авів» (Гран-прі), «Перший всеукраїнський конкурс ізраїльської пісні»(1-а премія) . Удостоєна звань «Жінка року», «Відкриття року», «Видатна Людина Року». Нагороджена орденом за миротворчі місії, дипломом «Золоте перо» за внесок у розвиток культури України. Указом Президента Віктора Ющенка нагороджена медаллю «За працю і відвагу».

Громадська діяльність:

Співпрацює з ФН ООН по різних соціальних програмах. Провела дві миротворчі місії в гарячих точках планети - в Іраку і Косово. Об'їздила практично всю Україну з Великим туром по школах в рамках власної соціальної програми. Розробила соціальний проект «Знати і чути!», який представила на Форумі ФН ООН в Стамбулі в квітні 2007.

Тіна Кароль брала участь в 17 концертах благодійного фестивального туру по містах США: Нью-Йорк, Філадельфія, Даллас, Детройт, Х'юстон, Мілуокі. Брала участь в Російському Благодійному Балі в Лондоні.

25 січня 1985 року. Народилася Тіна Кароль, українська співачка.