1976 | 03 | БЕРЕЗЕНЬ | 25 березня 1976 року. Народився Володимир Володимирович КЛИЧКО. Володимир Володимирович КЛИЧКО
(*25 березня 1976, Сонячне, Казахстан)
український боксер у суперважкій ваговій категорії, чемпіон світу за версіями IBF WBO та IBO у суперважкій вазі , чемпіон Європи серед юніорів, п'ятиразовий чемпіон України з боксу, чемпіон I Всесвітніх ігор військовослужбовців у важкій ваговій категорії (Італія, 1995 рік), срібний призер чемпіонату Європи з боксу (1996 рік), чемпіон з боксу у суперважкій ваговій категорії на Олімпійських іграх в Атланті, золота медаль (1996 рік).

1 грудня 2005 Володимир і Віталій Клички одержали найпрестижнішу медіа-премію Німеччини — Бамбі (Bambi).

10 березня 2007 в Маннгаймі Володимир Кличко провів бій на захист титулу чемпіона світу за версією IBF у надважкій вазі. У другому раунді він технічним нокаутом переміг американського боксера Рея Остіна. Ця перемога стала 48 (43 нокаутом) в кар'єрі.

8 липня 2007 року Володимир Кличко захистив титул чемпіона світу з боксу в надважкій ваговій категорії за версіїю Міжнародної федерації боксу (IBF) здобувши перемогу над Леймоном Брюстером. Бій проводився в Кельні.

23 лютого 2008 року у Нью-Йорку на відомій арені Медісон Сквер Гарден у першому з 1999 року об'єднавчому бою чемпіонів світу у суперважкій вазі Володимир Кличко переміг у дванадцяти раундах росіянина Султана Ібрагімова за рішенням суддів. Кличко, таким чином, об'єднав чемпіонські титули за версіями організацій IBF, WBO та другорядної IBO.