1997 | 01 | СІЧЕНЬ | 21 січня 1997 року. Помер Тім ПАРКЕР. Тім ПАРКЕР
(Томас Ендрю) /Tom PARKER/
(25.6.1909 - 1997),
на прізвисько «Полковник». Протягом 22 років був менеджером Елвіса ПРЕСЛІ, зробивши його всесвітньо відомим. Дата й місце народження Полковника покриті таємницею. Деякі джерела стверджують, що він народився 26 червня в Голландії й емігрував в Америку парубком. Сам Паркер наполягав, що він народився в Хантінгтоні (шт. Західна Вірджинія) 25 червня, а губернатор Невади Боб МІЛЛЕР проголосив на честь 85-річчя Паркера день 25 червня 1994 року днем Полковника Тома Паркера.

Перш ніж стати найвідомішим менеджером у світі шоу-бізнесу, Паркер працював зазивалою на пересувних ярмарках і карнавалах, організував свій цирк із поні, а на початку 40-х років навіть працював ловцем бродячих собак у Флориді. Прізвисько «Полковник» одержав після того, як в 1948 році губернатор Луізіани Джиммі ДЕВИС привласнив йому за заслуги почесне звання полковник.

Характерною рисою образа Паркера була величезна кубинська сигара, поки лікарі не заборонили йому паління. До останніх днів Полковник вів активну консультаційну діяльність, любив читати біографічну літературу й захоплювався грою на ігрових автоматах у казино Лас-Вегаса, у якому прожив останні роки.