Пол СТЕНЛІ
/Стенлі ЕЙЗЕН/ /Paul STANLEY/
(1952),
гітарист американської групи Kiss.

Стенлі Ейзен народився 20 січня 1952 року в США, в містечку під назвою Квінс. Його батьки були євреями, вихідцями з Німеччини та Угорщини. Майбутній музикант з самого дитинства був об'єктом глузувань в школі. Він завжди тримався осібно, комплексував через свою комплекції і відростив собі довге волосся, щоб заховати вуха. Так він перетворився на відлюдника і ізгоя, що мріє стати рок-зіркою. Не дивлячись на те, що його батьки та батьки всіх його приятелів старанно готували своїх чад до професії юристів і лікарів, Стенлі мало до кого прислухався: його мрія занадто міцно засіла в його душі, додаючи підлітку додаткових проблем. Пол Стенлі, на шляху до своєї мети успішно закінчив Вищу Школу Музики і Мистецтва, а у вересні 1970 поступив в Bronx Community College. До того моменту Стенлі вже встиг втомитися від насмішок. Він почав поступово з бридкого, 90-кілограмового каченяти перетворюватися в сексуального лебедя з тонкою талією, яким він залишається в серцях мільйонів донині.

У 1992 році Пол одружився на Памеле Боуен, яка подарувала йому першого сина, Евана. Вони прожили разом 9 щасливих (або не дуже) років, після чого дружина подала на розлучення. Пол не розгубився, закрутив новий роман зі своєю подругою Ерін Саттон, в 2005 одружився на ній і відвіз дівчину до Каліфорнії. Ерін подарувала йому ще трьох дітей - другого сина, який марить повторити кар'єру батька, і двох прекрасних дочок.

20 січня 1952 року. Народився Пол СТЕНЛІ.

Пол Стенлі з самого початку був центром групи «KISS», він грав, співав, писав тексти і музику, зрештою, це він придумав назву колективу. Більше того, коли «KISS» ще тільки починали кар'єру, вони перебували на стадії нікчемного виживання на музичній арені. Пол влаштувався на кілька робіт, щоб підтримати колектив. Він вніс найбільший внесок у розвиток групи, що з часом стала культовою. Так само Пол є першим і єдиним учасником групи, що двічі змінював свій сценічний образ, грим. У 1974 Стенлі ще малював чорну зірку навколо правого ока, називаючи свого персонажа «Starchild». Майже відразу ж він змінив її на чорно-срібну напівмаску, отримавши прізвисько «Bandit», але ще до запису першого альбому Пол знову повернувся до зірки.

Нагороди:

У 2006 році Пол Стенлі був включений в Музичний зал слави в Лонг-Айленді, а пізніше отримав звання шоумена року присудженої йому нагородами Classic Rock в 2008 році. У вересні 2009 йому вручили нагороду «Telly Award» за сольний DVD «One Live Kiss».

20 січня 1952 року. Народився Пол СТЕНЛІ.