1898 | 02 | ЛЮТИЙ | 18 лютого 1898 року. Народився Енцо Ансельмо ФЕРРАРІ. Енцо Ансельмо ФЕРРАРІ
/Enzo Anselmo FERRARI/
(1898 - 14.8.1988),
знаменитий автомобілебудівник.

Три головні мрії Енцо замолоду були стати: 1) оперним тенором, 2) спортивним журналістом і 3) автогонщиком. Перша мрія виявилася незбутньою через відсутність голосу, другої він домігся частково, опублікувавши в 16 років звіт про футбольний матч у головній спортивній газеті країни, а третю здійснив повністю, ставши гонщиком команди «Альфа Ромео» і здобувши у двадцяті роки ряд перемог на гоночних трасах.

Після перемоги в Равенні в 1921 році його представили графові БАРАККА, батькові загиблого в першу світову війну льотчика-аса. Феррарі познайомився і з графинею, що попросила його помістити на щастя емблему її сина на борту гоночної машини. Так народився знайомий всім шанувальникам автоспорту знак - чорний жеребець, що піднявся дибки.

Залишивши після народження сина Діно в 1932 році гоночну кар'єру, Феррарі спочатку керував командою гонщиків, потім заснував нову компанію Auto Avia Construzione і відразу ж створив машину власної конструкції. Але тільки після війни, коли припинилися його зобов'язання перед «Альфа Ромео», він зміг дати машинам своє ім'я.