Кейт МОСС
/Kate MOSS/
(1974),
британська супермодель та актриса.

Знаменита модель Кейт Мосс народилася у Великобританії в 1976 році. Її батьки розлучилися, і Кейт проживала з братом і мамою, яка працювала офіціанткою. Коли Кейт було 14 років, її мама вирішила організувати дітям відпочинок на Балі. При пересадці в аеропорту Кеннеді в Нью-Йорку Кейт помітила і запросила на роботу Сара Дуглас, власниця модельного агентства. З цього часу і починається біографія Кейт Мосс як моделі. На початку 90-х років популярними стають саме такі риси, як у Кейт: худорлявість, довге волосся, розмитість статевих ознак( так звана «андрогінність»). В моду увійшов стиль унісекс. Особисте життя моделі довго не налагоджувалось. У неї були численні романи, в тому числі з фотографом Маріо Сорренто, голлівудською зіркою Джонні Деппом, видавцем Джефферсоном Хеком, рок-зіркой Пітом Доерті, Джеком Ніколсоном, які так і не переросли в шлюб.

16 січня 1974 року. Народилась Кейт МОСС.

З Кейт співпрацювала відома компанія Calvin Clein, уклавши з нею контракт на 4 мільйони доларів. Потім були контракти з Gucci, Dolce & Gabbana, Versace, Шанель та іншими відомими брендами. Загалом Кейт була дуже затребуваною моделлю, тим більше, що в моду увійшов так званий "героїновий шик", уособленням якого і стала худа і бліда Кейт Мосс.

Цікаві факти про Кейт Мосс:

Під час другої вагітності вона не обмежувала себе в їжі, щоб спробувати, як це - бути повною.

Пізніше Кейт Мосс заявила, що найсмачніше - відчувати себе худою.

Кейт Мосс вважає, що у неї абсолютно немає почуття стилю, однак style.com привласнював їй статус ікони стилю 237 разів.

Кейт видала книгу зі своїми найулюбленішими фотографіями Kate: «The Kate Moss story».

Сучасний британський художник Марк Квінн відлив на честь Кейт Мосс статую з чистого золота, названу Сирена, яка стала головним експонатом Британського музею в Лондоні.

Головним коханням всього свого життя модель вважає Джонні Деппа.

16 січня 1974 року. Народилась Кейт МОСС.