1964 | 07 | ЛИПЕНЬ | 09 липня 1964 року. Народилась Кортні ЛАВ. Кортні ЛАВ
/Лав Мішель ХАРРІСОН/ /Courtney LOVE (Love Mіchelle HARRІSON)/,
(1964),
солістка американської групи Hole, удова Курта КОБЕЙНА.

Батьки майбутньої співачки розлучились, коли їй було п'ять років. Потім вона жила з матір'ю в Новій Зеландії, а у віці 12 років потрапила у виправний заклад для підлітків за магазинні крадіжки.

Ставши постарше, вона переїжджала з місця на місце, працювала стриптизершою у Японії, на Алясці й на Тайвані, примкнула до рокерів у Ліверпулі. Після повернення до Лос-Анджелеса познайомилася з режисером Алексом КОКСОМ і знялася в невеликих ролях у парі його фільмів.

ДО 1990 року, коли вона разом з гітаристом Еріком ЕРЛАНДСОНОМ створила групу Hole, вона вже виступала як співачка із групою Faіth No More і жіночою групою Sugar Baby Doll. Перші концерти групи й дебютний альбом, що вийшов в 1991 році, Pretty on the Іnsіde привернули увагу й слухачів, і критиків. Знайомство і весілля 24 лютого 1992 року з Куртом Кобейном, а потім і народження дочки Френсис Бін викликали паузу в її музичному житті. До того ж подружжю довелося боротися за право виховувати дочку, тому що Кортні була обвинувачена пресою у вживанні героїну під час вагітності.

Коли робота над другим альбомом групи Lіve Through Thіs наближалася до завершення, Курт Кобейн був виявлений мертвим. Трагедія, як це часто трапляється, викликала підвищений інтерес до нової роботи групи.

Але через два місяці від наддози героїну померла й бас-гітаристка групи Крістен ПФАФФ. Кілька років після цього група не записувалася, а сама Кортні Лав успішно знялася у фільмі "Народ проти Ларрі Флінта". Але які б не були її успіхи, вона викликає інтерес лише як часточка легенди по імені Кобейн.