У цей день футболісти англійського футбольного клубу «Манчестер Юнайтед» верталися в Англію з Белграда, де зіграли внічию з «Червеной Зіркою» 3:3 і забезпечили собі вихід у півфінал Кубка європейських чемпіонів.
У мюнхенському аеропорті літак здійснив проміжну посадку. Ішов сніг, було холодно й мрячно. Перший пілот Джеймс ТЕЙН повів літак на зліт і раптом помітив, що літак втрачає керування. Він загальмував і знову вивів літак на старт. Друга спроба також не вдалася. Пілот вирішив випробувати щастя ще раз. Вичавивши максимальну швидкість, Тэйн спробував підняти літак у повітря, але колеса не відривалися від землі.
Не спрацювали й аварійні гальма, і літак на повному ходу вискочив за злітну смугу, протаранив будинок, що перебував на шляху, розвалився на дві частини й спалахнув. В уламках загинули 23 чоловіки, серед них 8 футболістів клубу, 8 журналістів, три співробітники клубу. Але якимсь дивом загинули не всі. Вижив тренер англійського клубу Метт БАСБІ, що 16 днів перебував на грані життя й смерті. Вижив захисник Білл ФОУЛКС і 20-літній Боббі ЧАРЛЬТОН, якого знайшли в 60 метрах від літака.
У знак солідарності тренери інших англійських клубів відправили в Манчестер своїх кращих молодих футболістів: так у команді виявилися шотландець Денніс ЛОУ й пізніше ірландець Джордж БЕСТ, що стали потім власниками призу кращому футболістові Європи — «Золотого м'яча». Душею команди став її капітан Боббі Чарльтон. В 1965 році манкуніанці знову стали чемпіонами Англії, а в 1968 в півфіналі вони виграли в мадридського «Реала». Причому після перемоги в домашньому матчі вони у відповідній грі уступали після першого тайму з рахунком 1:3.
Але в другому таймі «Манчестер» зрівняв рахунок, а останній і вирішальний гол забив захисник Білл Фоулкс, що плакав після гри. У фіналі англійців чекала португальська «Бенфіка» із блискучим Ейсебіо. Після основного часу була нічия 1:1 — на гол Чарльтона відповів Граса. У додатковий час знову Боббі Чарльтон, Кідд і Джордж Бест довели рахунок до розгромного 4:1.