1946 | 07 | ЛИПЕНЬ | 06 липня 1946 року. Народився Джордж Дубль Ве БУШ або Джордж Буш-молодший. Джордж Дубль Ве БУШ або Джордж Буш-молодший
/George Walker BUSH/,
(1946),
43-й президент США (з 2001 року). Дубль Ве в його імені розшифровується як Уокер. На розум відразу мимоволі приходить герой телесеріалу "Уокер, техаський рейнджер", тим більше що переклали його як "Крутий Уокер, правосуддя по-техаськи". Але якщо екранний борець за справедливість вселяє впевненість і надію, то в реальному житті навіть давні союзники побоюються вчинків керівника найбільш могутньої країни світу.

Трагедія 11 вересня вперше в історії дала американському президентові шанс згуртувати навколо своєї країни більшу частину земної кулі, але, наляканий і приголомшений, він не знайшов нічого кращого, як розмахувати кийком, приводячи всіх у шок і трепет і не вирішуючи ні однієї проблеми.

До речі, у січні 2003 року виступ президента в Конгресі США тривав всього 42 хвилини, але за цей час 77 разів переривався оплесками й 30 разів - уставанням! Такі досягнення могли тільки снитися генеральним секретарям ЦК КПРС.